cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Pixel sorunu

(Topic created on: 05-07-2023 11:17 PM)
57 Views
cettnna33
Active Level 5
Options
Galaxy A

Merhaba telefonumda normalde herşey normal gözükmesi gerekirken telefonumyn heryerinde küçük noktalar var.Belli olacak kadar rahatsız edecek kadar var ve ekranın heryerinde video izlerken vs belli oluyor.Aileme anlattım ama bakmayı bile reddediyorlar yalan söylüyormuşum bişeyi yokmuş ben böyleymişim.Nasıl çözebilirim servise göndermeden yanımda duran bir ailem yok ki servise göndereyim bir çözümü yok mu ayarlardan falan

7 Comments
Kerem_35
Active Level 9
Galaxy A
Erkan koruyucu var ise ondan olabilir benimde ön kamera kismimda oldu ayrıca bir şeyi çok kurcalamayin ve incelemeyin bütün sorunlar sizi bulur tecrübe ile sabit :")
cettnna33
Active Level 5
Galaxy A
Ekran koruyucudan değil ya ekranın kendinde
cettnna33
Active Level 5
Galaxy A
Ayrıca evet aldığımdan beri sorun çıkarıyor her sorunu çözmeye çalıştıkça yeni sorun verdi bana cehennem gibi şu telefondan bir zevk alamadım kasma mı dersın ısınma mı dersin
Kerem_35
Active Level 9
Galaxy A
Giriş segment ve orta segment telefonlarda kasma sorunu normal bir durum aynı şekilde ısınmada normal s22 bile ısınıyor ısınmayan telefon olması neredeyse imkansız sadece minimuma indirilir cihazda elektrik akımı geçer ve bu akım direnç uygulanması sonucu ısı ve ışık enerjisine dönüşür bu sebepten ısınır. Çizik konusunda ekran koruyucu var ise kaldırıp bakmayı deneyin aynı sorunu yaşadım ekran koruyucu değiştirdim
cettnna33
Active Level 5
Galaxy A
Başka insanlarda kasma ve ısınmayı benim ki kadar görmedim giriş segmentlerinde ya da aynı model kullanan insanların benim kadar yaşadığını görmedim.Isınma abartmali bir isinma oyuna giriyorsun 2 3 dakikaya ısınıp sonrasında cehenneme dönüyor
Kerem_35
Active Level 9
Galaxy A
Kullanılan ve yüklenilen uygulamalara göre kasma ve ısınma miktarı değişir cihazı sıfırlamak belli bir süre çözüm olabilir
ZyraXone
Active Level 10
Galaxy A
Ekrani temizle.

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-A/pixel-sorunu-evde-çözmenin-ya-da-telefonun-içini-açtırm...

Zaten önceden konu acmissiniz ama ekrana başka birsey yapamazsınız ekranla ilgili sorun