cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

OneUI6 QuickPanel işlevsizliği

(Topic created on: 01-14-2024 08:29 PM)
313 Views
circless
Active Level 9
Options
Galaxy A
Önceden qucik panelde ses ayarlama ikonun yazısına tıklayınca sistem, medya, zil, bildirim ve bixby sesini ayarlayabilecegim bir yer açılıyordu. Fakat OneUI6'da bu özellik yok? Ayarlamak için ayarlara atıypr ve oradaki karmaşık yerlerden tek tek ayarlamam lazım. Fakat el feneri, Bluetooth ve wifi için böyle bir sorun yok, onlarda basılı tutunca hızlı ayarlama menüsü çıkıyor
Sinir bozucu, umarım düzeltirler 

4 Comments
SerhatKk
Active Level 6
Galaxy A
Evet qucik panel tasarımı güzel olmuş fakat One UI arayüzünün doğası olan kolaylığı kaybetmiş önceden herşeyi quick panelden ayarlayabiliyorduk.
enineboyuna06
Active Level 9
Galaxy A
Ben de şimdi f.ark ettim gerçekten büyük bir eksiklik. Telefonlardan daha çok tabletler için tasarlanmış gibi. One UI gitgide bozuluyor tasarım dili açısından.
Galaxy A
bende f a r k ettim sinirimi bozmuştu
Alpointernet
Expert Level 1
Galaxy A
Evet bende işlevsiz olduğuna katılıyorum. Ama üstüne beni daha çok sinir eden bir şey var bu yeni panel ile ilgili, kendiliğinden gelen butonları değiştiremiyorsunuz. Örnek olarak göz koruma kalkanı kullanmam, koyu temayı hiçbir zaman değiştirmem, smart view ile ekran paylaşımı yapmam ve cihaz kontrolü menüsünde kullanabileceğim bir cihazım yok. Sırf 4 tane seçenek benim için çöp orada, durmasının bir anlamı yok.
0 Likes