cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Kullanıcı engelleme

(Topic created on: 03-24-2024 12:11 PM)
233 Views
Gürkan_Krt
Active Level 6
Options
Galaxy A
Burada kullanıcı engelleme yok mu? Saçma sapan paylaşımları görmek zorunda miyiz? 
14 Comments
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Maalesef evet
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Malesef engelenmiyor ama cogu kisi sikayet ederse o kisiyi adminler 3 gun engeliyor eger devam ederse kalici ban
Gürkan_Krt
Active Level 6
Galaxy A
İyice sosyal medyaya çevirdiler burayı. Adam hobilerini paylaşıyor biri arkadaşından yediği kazığı anlatıyor biri saçma sapan bu ne bu ne diye sorup duruyor. Belki 2 3 ipucu yeni bir şey öğrenirim diye girdim bu uygulamaya iyice civki çıktı. Millet kafayı yemiş gibi burda bile beğeni kasma derdinde. Forumun amacı gayet basit bunu böyle yap bunu böyle yapma vs ki cihazdan daha iyi performans al. Bunu söyle yaparsan sorunun çözülür vs vs. Ama yok illa akşama ne yemek yapayım muhabbetine geliyor illa ki olay
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Malesef oyle yas sorunu var uygulqmanin bu forum kisim 2018 ortasinda acildi o gunden begri kulanan birisiyim ilk 2 sene cok iyidi son 3.5 4 yil boyle oldu ilk zamanlarda alfaturk ve ben vardik ve 5 arkadas daha saygi icinde dik gelen kisilerde oyle sonra degisti forum
Galaxy A
O zaman forum 6 sene önce mi açılmışmı oluyor
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Evet ama uygulama daha once vardi forum kapaliydi
0 Likes
Emirhan_S23
Active Level 6
Galaxy A
Konuş be kral altına imamı atarım
0 Likes
Emmi_S22Plus
Expert Level 1
Galaxy A
maalesef yok, meydanı boş bulan canının istediği gibi at koşturuyor. kimi kendini mod sanıyor, kimi afedersiniz a*tala yatıyor, kimisi bi soru soruyor, sorunu çözülünce sonra teşekkür bile etmeden gidip başka konular altında benzer muhabbetine devam ediyor. bazıları sırf gıcıklık olsun diye her iletinin altına o ne, bu ne.... diye sorgu yağmuruna tutuyor. çözümün yönetimini googleda paylaşılmış, link veriyorsun yok, armut piş ağzıma düş, hiç kendimi yorayım, azcık şu beyin denilen organımı çalıştırayım demiyor. 😅
Gürkan_Krt
Active Level 6
Galaxy A
Telefonuma far ışığı geldi bozulur mu diyen var. Geceleri üzerine yatıp uyuya kalıyorum zarar görür mü demiş. Telefonla uyuma bu kadar mı zor. Ayrıca zarar görmez dediler diye zarar görmeyecek mi yani .