cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Klavye uygulama önerisi ve dokunmatik sorunu

(Topic created on: 2 weeks ago)
218 Views
kullaniciii
Active Level 9
Options
Galaxy A
Hayırlı akşamlar benim basma şeklimle mi alakası var tam kavrayamadım fakat şu son 2 gündür samsung kendi klavyesi harfin üstüne iki kere basmama rağmen ekrana yansıtmıyor bu durumu şöyle açıklayabilirim mesela "sen yazmak istiyorum diyelim e harfine 2 ya da daha çok bastığım da klavye yazmıyor aksine bunu sn olarak yazıyor." Klavyenin boyutunu fulleyip denedim durum hâla aynı durumun cihazla ya da klavyesi ile alakalı bir durumu olabilir mi aynı durum dokunmatik için de geçerli cihaz geçen gün yere sert düşmesiyle birlikte koruma ekranı kırılmıştı cihazın kendisine bir şey olduğundan şüphelenmeye başladım cihazın garantisi biteli 1 seneyi geçti çoktan bu anlattığım iki şey için aydınlatabilecek var mıdır?
22 Comments
Galaxy A
Microsoft un ki yi dene
kullaniciii
Active Level 9
Galaxy A
Deneyeyim bir bakalım.
0 Likes
samsung34g
Expert Level 2
Galaxy A
Gboard daha iyidir
kullaniciii
Active Level 9
Galaxy A
Güvenlik açığı olmayan başka bildiğiniz bir klavye uygulaması var mı acaba?
samsung34g
Expert Level 2
Galaxy A
Bu zamana kadar gboard kullandım bi sorun yaşamadım hala daha devam ediyorum kullanmaya smilkeyfde ama fazla begenmiyorum ben
kullaniciii
Active Level 9
Galaxy A
Bir süre iki klavyeyi de deneyeceğim basma şeklimde mi sorun var durum düzelip düzelmediğinde anlarım artık teşekkürler yine de.
samsung34g
Expert Level 2
Galaxy A
Rica ederim dönüş saglarsan ögrenmiş olurum Bende bazen samsung klavyesinde yazı yazamıyorum degiştirip ikisi arasında kullanıyorum
Dogac
Active Level 4
Galaxy A
Yandex kullanıyorum memnunum
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Samsung klavye verileri sil, düzelmezse Microsoft SwiftKey klavyeye geç