cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Hdr özelliği

(Topic created on: 3 weeks ago)
22 Views
Arnovictordorian
Active Level 4
Options
Galaxy A
A34 5G cihazımda hdr desteklemiyor, baya eski model telefonlarda bile varken samsung yeni telefonlarda neden böyle bir şey yapıyor, yazılımsal olabilir mi bu
Galaxy A
Orta derken, a34 en yeni cihazlardan biri, hdr özelliği de basit bişey eklenmesi
Galaxy A
Ne kadar para o kadar köfte böyle düşüneceksin, o yüzden a54 var a34 ün eksikliklerinin olmadığı bir cihaz
Galaxy A
Para ile ne alakası var 😂, a34 çok mu ucuz , hdr dediğim özellik basit bir şey abartılacak bir şey yok
Galaxy A
Şirket Samsung ise para ile çok alakası oluyor maalesef a34 de böyle eksiklikler olmasa a54 nasıl satılacak?
Galaxy A
Tamam
Galaxy A
Sağlık olsun benim için ekran amoled olsun yeter 😄
Galaxy A
Evet bende film dizi izliyorum ve bunun için amoled seviyorum, ama hdr olmaması da kötü örneğin Netflixte kalite 720 gibi duruyor desteklemedi için
Galaxy A
Film için tablet alabilirsiniz unutmadan a34 güzel bir cihaz bendede var sadece samsung koymamış küçük görmeyin yani çoğu cihazı alır
Galaxy A
A54 satılması için samsung koymamış sağlık olsun benim için önemli bir özellik değil çok takmıyorum o yüzden
Galaxy A
Olabilir kişiye göre ama dediğim gibi madem öyle yapacaksa cihaz çıkarmasın milletin parasına yazık