cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Hdr özelliği

(Topic created on: 3 weeks ago)
10 Views
Arnovictordorian
Active Level 4
Options
Galaxy A
A34 5G cihazımda hdr desteklemiyor, baya eski model telefonlarda bile varken samsung yeni telefonlarda neden böyle bir şey yapıyor, yazılımsal olabilir mi bu
Galaxy A
Herkesin ihtiyacı farklı a34 ün çıkardı çünkü telefonu uzun ömürlü olsun isteyenler var herkesin ihtiyacı aynı değil. Senin vazgeçilmez özelliğin hdr dir bir başkasınınki için 120 hz olması yeterli olabilir.
Galaxy A
Tablette amoled desteği yok diye biliyorum, o olmazsa izlemekten rahatsız oluyorum karanlık yerler hep gri oluyor
Galaxy A
6 ay önce a23 kullanıyordum full griydi bi çile çekiyordum a34 kurtuluş oldu ve kaliteli samsung tabletlerde amoled var şüpheniz olmasın
Galaxy A
Bakayım fiyat da uygunsa düşünürüm
Galaxy A
Galaxy tab s serisine bakmanızı öneririm hem kalemli modelleri var hem oyun performansı yüksek tabletler var sorunuz olursa yardımcı olur herkes
Galaxy A
Bakıcam teşekkürler
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Hdr'dan Kastınız ney acaba. 😊
A54'de Video HDR modu Bulunmakta yada Kamerada da Bulunmakta. A34'de vardı diye biliyordum ama.
Galaxy A
Epeyden bakarsan görürsün, hdr desteği, örneğin desteklemediği için Netflixte baya kalite kaybı oluyor
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Ekran içinse üzüldüm adınıza. 😊
Maalesef hata olmuş Süper Amoled desteklemekte ama Segmentasyon kararı almış Samsung Bu konuda.
Galaxy A
Çok saçma şeyler bence, Super amoled getiriyorlar lakin hdr yok