cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Google gemini

(Topic created on: 3 weeks ago)
33 Views
Koctv
Active Level 8
Options
Galaxy A
Nasıl indirebilir kullanabilirim 
9 Comments
Galaxy A
Apkmirror sitesinden indirebilirsin
shadow764
Active Level 6
Galaxy A
Hocam bu gemini ne işe yarıyor
0 Likes
Recepix
Active Level 4
Galaxy A
Google asistan yerine gelen yapay zeka.
Galaxy A
Yapay zekaya sahip bir asistan
0 Likes
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Ne Google Asistan'ın yerine geldi ne de kendisi bir asistan. En azından şuan için Google, Gemini'yi Google Asistan'dan farklı konumlandırıyor. Önceden Bard with Google Assistant adıyla Google Asistan'a entegre etmeyi planlıyorlardı, sonradan vazgeçtiler. Gemini teknik olarak Google Asistan'dan bambaşka bir şey zaten. İşlevsellik olarak yüksek yanıt süresi gibi sebeplerden dolayı Google Asistan'ın yerini tamamen almaya hazır değil. Ha sizin sorunuza gelirsek, her fırsatta Gemini'ı kullanırsanız neyi becerip neyi beceremediğine bakarak anlayacağınıza eminim. Bunu tavsiye ediyorum çünkü tam olarak şu işe yarıyor demek en azından benim için zor.
0 Likes
sefdyb
Active Level 3
Galaxy A
Ben apk indirip kurdum Türkçe desteklemiyor şuan dili İngilizce seçmek gerekli çalışması için. Telefonumda google asistanın yerine geçti. Önceden asistanla kullandığım çoğu özelliği şuan gemini yapıyor. Örneğin asistanda ekranda ara yapınca iligli görselleri çıkarıyordu şuan ekranda olan şeyleri özetleyip yorumlayabiliyor
0 Likes
Koctv
Active Level 8
Galaxy A
Apk yerine resmi şekilde indirme yok mu
0 Likes
Galaxy A
Türkiyede kullanıma sunulmadı yani beklemek zorundasın
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Destek sayfasında Google Asistan üzerinden kullanılabildiği yazıyor ama nasıl oluyor hiçbir fikrim yok.