cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Dokunmatik sorunu

(Topic created on: 03-27-2024 10:06 PM)
184 Views
kullanicixx
Active Level 3
Options
Galaxy A
Arkadaşlar geçen konu açtım çözülmedi şimdi ise bidaha açıyorum samsung a34 aldım ve iki parmağımla biyere zoom yapınca hareket ettirmesem bile milim hareket etse bile fotoğraf titriyor ve pubg yavaş kaydırınca aralıklı kayıyor dümdüz kaymıyor nasıl çözerim 
(Ekran koruyucu üstüne ama çıkarınca çok birşey değişmiyor. Dokunma hassasiyeti açık)

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Ekran koruyucu inceyse Dokunmatik hassasiyetini Kapatın.
Birde bu ayarları deneyin.😊

Ayrıca ekrandan yana eğer titreme sorunu varsa Hafif aşağı kaydirmalarda, ekranda sorun var demektir.👍
1711567537051.jpg1711567537089.jpg

View solution in context

12 Comments
Solution
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Ekran koruyucu inceyse Dokunmatik hassasiyetini Kapatın.
Birde bu ayarları deneyin.😊

Ayrıca ekrandan yana eğer titreme sorunu varsa Hafif aşağı kaydirmalarda, ekranda sorun var demektir.👍
1711567537051.jpg1711567537089.jpg
kullanicixx
Active Level 3
Galaxy A
Bir nebze azaldı sağolun
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim ne demek. 😊
Yardımcı olabildiysem kabul edilen çözüm olarak belirleyebilirsiniz yorumu.
kullanicixx
Active Level 3
Galaxy A
Aşağı kaydırmada değil iki parmakla yakınlaştırıp hafif oynayınca bide pubg de yavaş yavaş kaydırınca aim aralayarak dönüyor
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Anlıyorum bunu yaşayan arkadaşlar var.
Yanlış bilmiyorsam oyun üzerinden de Hassasiyeltle alakalı. 😊
kullanicixx
Active Level 3
Galaxy A
Galiba kronik çünkü youtbeda bş videoda pubg oynarken aynı benim kaydırıdığım yerden adamda ysvaş kaydırıyor oda öyle oluyordu
kullanicixx
Active Level 3
Galaxy A
Ayrıca hızlı kaydırınca hiçbirşey olmuyor yavaş kaydırınca oluyor gerek instagram gerek pubg
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Oyunlarda veya yakınlaştırma varsa sorun olmaz,
ama Dediğim gibi Eğer böyle hafif aşağı kaydırmalarda YouTube olsun veya Google Olsun titreme ve kayma oluyorsa Ekranda Bu Ekran titreme sorunu olarak geçiyor. Ekran değişimi Şart bu sorun olduğunda. 😊
kullanicixx
Active Level 3
Galaxy A
Galiba kaldırma yerine kaydırma diyecektiniz şimdi denedim öyle birşey yok sağolun aklıma çok takıldı