cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ana ekran uygulaması

(Topic created on: 01-17-2024 02:45 PM)
276 Views
yasinbüyüksanık
Active Level 4
Options
Galaxy A

image
Ana ekran uygulaması 3 tane bir tane daha eklemek istiyorum

Merhabalar doğuştan bedensel engelliyim Samsung a33 5G cihazını kullanıyorum Cuma günü Android 14 yeni yazılım geldi fakat bir sorunum var alt tarafta 3 tane uygulama bir tane daha eklemek istiyorum ama yapamıyorum kolay mod kullanıyorum ama kapatamam çünkü Her şeyimi ona göre yapıyorum bunun farklı bir çözümü var mı bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden anlayışınız için teşekkür ederim 👨‍🦼🥺
22 Comments
DFR_A12s
Active Level 6
Galaxy A
Oraya uygulama ekleyemiyon mu normalde oluyor kolay moddada olması lazım
0 Likes
DFR_A12s
Active Level 6
Galaxy A
Bir Uygulamayı basılı tutup kaydırıp o 3 uygulamanın arasına koymayı dene
0 Likes
Galaxy A
Ben yapamadım abi bana tarif edebilir misiniz ekran görüntüsü yollayabilir misiniz
DFR_A12s
Active Level 6
Galaxy A
Şimdi Kolay Modda Olup olmadığınından emin değilim çünkü benim cihazda kolay mod yok ekran kaydedicide yok nasıl yapılacağını göstereyim ama yok
0 Likes
DFR_A12s
Active Level 6
Galaxy A
Zor değil basılı tut bir uygulamaya daha sonra kaydırmaya başla ve o dediğin yere o 3 uygulamanın arasına koymayı dene eğer girmezse o zaman kolay moddan dolayı olmuyordur demek
0 Likes
DFR_A12s
Active Level 6
Galaxy A
Dur şöyle göstereyim o zamab
0 Likes
DFR_A12s
Active Level 6
Galaxy A
Yok beceremedim dedim ekran görüntüsü ile anlatmaya çalışıyım Olmadı anlattığımı okudun mu
0 Likes
DFR_A12s
Active Level 6
Galaxy A
Allah yardımcın olsun 😞
0 Likes
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Merhabalar kardeşim, Öncelikle Allah Yardımcın olsun. ❤️

Bu maalesef mümkün olmuyor Kolay Modda alt tarafta sadece Üç adet icon buluna biliyor ama Alt tarafa Bir klasör oluşturabilirsiniz. 😊 oraya Kolay erişilebilir uygulamalarınıza ekleyebilirsiniz. Bunlar Dışında bildiklerim bu kadar.1705493945471.jpg