cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A73 5G PİL BATARYA ŞARJ

(Topic created on: 01-18-2024 02:35 PM)
187 Views
onurtuna
Active Level 6
Options
Galaxy A
SAMSUNG A73 5G TELEFON ŞARJİN DAN MEMNUN MUSUNUZ ?
15 Comments
Jubei
Active Level 10
Galaxy A
Merhaba.
Ben Galaxy A73 5G kullanıcısı değilim ancak 4860mAh bataryanın, kullanım şartlarına göre değişmekle birlikte iki güne kadar yeteceğini düşünüyorum?
onurtuna
Active Level 6
Galaxy A
Su gibi gidiyor şarji android 12 de iyiymiş android 13 ten sonra şarj sorunu çikmiş ben cihazi android 13 ile aldim 14 güncellemesini de aldik ama sorun düzelmedi su gibi gidiyor
AlperAlpaslan
Expert Level 3
Galaxy A
120hz ekran başlı başına çok güç tüketiyor. Bırak iki günü bir günü bile çıkarmıyor artık. Ekran süresi 6-7 saat veriyor maalesef. Android 14'le pek bi gelişme olmadı hala çabuk bitiyor.
AlperAlpaslan
Expert Level 3
Galaxy A
Hayır memnun değilim. Su gibi akıp gidiyor. Günde 2 kez şarja taktığım oluyor. Oyunlarda vs sömürüyor. 1 yıl oldu alalı. Belki de ben hunharca kullanmışımdır diğer kullanıcılarda nasıl bilmiyorum ama bende pek hoş değil 🥲
0 Likes
onurtuna
Active Level 6
Galaxy A
Aynı cihaz mi a73 5G mi ?
0 Likes
AlperAlpaslan
Expert Level 3
Galaxy A
Evet, aynı.
0 Likes
onurtuna
Active Level 6
Galaxy A
Abi ben de 1 ay önce aldım su gibi gidiyor şarji yazilim ile alakali sen 1 yil önce aldiysan android 12 ile almişindir o zaman iyiydi dimi android 12 de
0 Likes
AlperAlpaslan
Expert Level 3
Galaxy A
Ben kutudan çıkarıp direkt 13'e güncelledim 😅 12'de hiç kullanmadım bilmiyorum fakat Android 13'le hiç fârk yok şarj konusunda. Keşke s21 fe alsaydınız. Benim de içimde kaldı 🥲
0 Likes
onurtuna
Active Level 6
Galaxy A
Aynen ama bilemezdik ikimiz de ben netten baya araştirdim android 12 de şarjinin güzel gittiğini 13 ten sonra bozduğunu söylüyorlar android 14 aldik düzelmedi sorun daha inşAllah andoid 16 ya kadar alacak bu cihaz inşAllah düzeltirler