cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A34 Yüz Tanıma ve Parmak İzi

(Topic created on: 03-05-2024 08:02 PM)
99 Views
ApolloA345G
Active Level 5
Options
Galaxy A
Bu konuyla ilgili daha önce yazmıştım şimdi sorunun ne olduğunu buldum ve yine yazıyorum :)

Sorun şu: Biyometrik verilerden yüz tanıma ile parmak izini aynı anda ekran kilidi açmak için aktif ettiğimde telefonu uyandırdığım zaman takılarak uyanıyor. Kilit açılma animasyonunda sıkıntı yok. Telefon ekranını uyandırdığım zaman takılıyor. Ama sadece yüz tanıma veya sadece parmak izi olduğu zaman herhangi bir takılma yok.

Acaba ikisinin aynı anda olması telefona çok mu yük bindiriyor anlamadım ki? Çok saçma o kadar para veriyorsun parmak izi ve yüz tanımayı beraber kullanamıyorum. 

Bunun çözümü var mıdır yoksa 6.1'i mi bekleyeceğiz?

0 Likes
23 Comments
adıolmayan
Active Level 7
Galaxy A
evet aynısını bende yaşıyorum, takılarak açılıyor maalesefki ve üründe dimensity 1080 var...
ApolloA345G
Active Level 5
Galaxy A
5.1de böyle bir şey hatırlamıyorum, çözümü yok mudur sizce
0 Likes
adıolmayan
Active Level 7
Galaxy A
bilmiyorum, ben yeni aldım ve alır almaz 6.0 a güncelledim, ama kutudan ilk açtığımda yoktu
ee4can
Active Level 6
Galaxy A
Yazılımsal olabilir. Eskiden A52 ile ikisinide kullanıyordum ve takılma veya donma yoktu
Dreamfall
Active Level 4
Galaxy A
Android 14 ile başladı bu sıkıntı. Android 13 ve one ui 5.1 de bu sıkıntı yoktu. Düzgün çalışanı bozmakta limiti yok samsungun ne yazık ki. Güncelleme ile düzelir muhtemelen ama sıkıntıyı görecekler de düzeltecekler işimiz zor yani.
Dreamfall
Active Level 4
Galaxy A
Bu konuyu 4447711 e de ilettim ama kayda almadılar. Güncelleme gelmeden düzelmez bu sıkıntı. Bildiğiniz telefon kasılarak açılıyor.
ApolloA345G
Active Level 5
Galaxy A
AOD açıkken kasmıyor onu f.ark ettim ama AOD da şarj harcıyor
Ferhat-A34
Active Level 6
Galaxy A
Tıklayarak uyandırı aç
0 Likes
Dreamfall
Active Level 4
Galaxy A
Ben de farklı şeyler denedim düzelir gibi oldu ama yüz tanıma ve parmak izi ikisi de açık bende o şekilde iken o kasma hep oluyor ama şunu **bleep** ettim samsungun telefon ya da tablet kasmayan ürünü yok. Note 10 u da ilk aldığımda kasıyordu sonra güncellemeler ile düzeldi. A34 nasılsa hiç kasmıyordu sağolsun güncelleme ile onu da bozdular.
0 Likes