cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A33 arayüzde kasıyor

(Topic created on: 4 weeks ago)
56 Views
circless
Active Level 9
Options
Galaxy A
Sadece uygulamaya girip çıkarken, bazen ses acarken bile kasıyor. Çözümü yok mudur yoksa rom atacam en sonunda
9 Comments
Turkuaz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba circless

Ürüne yetkisiz müdahale ile kurulan resmi olmayan yazılımlar cihaza kalıcı zarar verebildiği gibi ürünü garanti kapsamı dışına da çıkarabilmektedir. Stabil kullanım için yetkisiz işlemleri önermemekteyiz. 

Teşekkürler. 
MOD

0 Likes
circless
Active Level 9
Galaxy A
Garanti zaten bitti, rom atarsam bu kadar kasmaz şu an en küçük şeyde bile kasıyor
0 Likes
yunuss_A13
Active Level 8
Galaxy A
A serisi her cihaz böyle akıcı bir ana ekran sunmuyor sen bide bendeki a13 ü görsen oyunda bildirim gelirse telefon nükleer reaktore dönüşüyor kendine gelmesi 5 dk sürüyor. en mantıklısı elma almak veya s serisine geçmek . Rom atmak pek bisey kurtarmaz gibi
circless
Active Level 9
Galaxy A
Ben elmaya o zaman rom yok cihaza 👋🏻
0 Likes
yunuss_A13
Active Level 8
Galaxy A
Giriş seviyesi cihazdan apple ye geçip samsjng çöp apple en iyisi demezsiniz umarım s serisi cihazlara bi şans verebilrisin apple dan çok daha uygun fiyatlı ve daha iyi oluyorlar
circless
Active Level 9
Galaxy A
Yok demem
SonerA345G
Active Level 6
Galaxy A
A33 giriş seviyesi bir cihaz değil
0 Likes
SonerA345G
Active Level 6
Galaxy A
GSI rom atabilirsin,ayrıca A33 e twrp mevcut.Yada istersen diğer ülkelerin stock romlarını odin ile flaşlayabilirsin en iyi stabil hızlı ve iyisi İngiltere ye verilen rom
0 Likes
Galaxy A
Evet kasıyor bende kullandım güzel tlfon ama 6gb rem denmi işlemcimi bilmiyorum takılmalar oluyordu
0 Likes