iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

WiFi 7 Teknolojisi

(Konunun oluşturulma tarihi: 11-19-2021 09:44 PM)
RecepF
Expert Level 5
Seçenekler
Diğer

Çoğumuz daha WiFi6, WiFi6E kullanmadan şimdide WiFi7'ye geçiliyor 

 
MediaTek, kablosuz standart Wi-Fi 7 desteği ile ilk çözümleri sunmaya hazır olduğunu duyurdu. Şirket, ilgili sunumun tarihini zaten duyurdu ve aynı zamanda gelecek vaat eden teknolojinin ilk teknik detaylarını açıkladı.
 
MediaTek ürün pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı James Chen'e göre Wi-Fi 7, Wi-Fi 6 ve Wi-Fi 6E'den 2,4 kat daha hızlı veri aktarım hızları sunuyor. Aynı zamanda, bir kablosuz bağlantının önemli ölçüde "hız aşırtması", standardın tek avantajı değildir. Satıcı, gelecek yıl Ocak ayında CES 2022'de teknolojiyi çalışırken göstermeyi planlıyor.
 
Wi-Fi 7, oyun oynama ve aktif bilgi alışverişi gerektiren uygulamaların çalışması üzerinde olumlu bir etkisi olacak sinyal gecikmesini en aza indirmenize izin verecektir. Ek olarak, yeni nesil ağlar parazite karşı daha az duyarlı olacaktır, böylece yakınlarda etkileyici sayıda erişim noktası bulunması bile yönlendiricinin performansını etkilemeyecektir.
 
Şirketin iddialı planlarına rağmen Wi-Fi Alliance, protokolün hala standardizasyonun ilk aşamalarında olduğunu söylüyor. Wi-Fi 7'nin resmi lansman tarihi henüz açıklanmadı ancak MediaTek, teknolojinin tüketici cihazları ölçeğinde konuşlandırılmasının 2022'nin ikinci yarısında veya 2023'te başlayacağı pilanlanıyor
 
 
image
 
 
image
 
 
 
 
6 Yorum
Dark_Side
Expert Level 5
Seçenekler
Diğer
Teşekkürler kardeşim...
RecepF
Expert Level 5
Seçenekler
Diğer
Rica ederim
Rose67_
Expert Level 5
Seçenekler
Diğer
Bilgilendirme için teşekkürler recep abi😊😊👍👍
RecepF
Expert Level 5
Seçenekler
Diğer
Rica ederim kardeşim 😊
inf4ndroid
Expert Level 5
Seçenekler
Diğer
Tam da gerekli noktaya dokunmuşlar gibi duruyor. Umarım işlevsel olur 👍