cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Sizce de güzel bir özellik değil mi 📱❔👇

(Topic created on: 4 weeks ago)
779 Views
Tolgaa94
Expert Level 5
Options
Diğer
Xiaomi cihazlarda fabrikasyon olarak cihazlarda ön yüklü olarak gelen parmak izi sensörü üzerinden nabız ölçme özelliği sizce de iyi değil mi özellikle de yaşlı vatandaşlar için ve bu özelliğin samsung'da da olması gerekmez mi. Elbette verdiği değerin doğruluğu tartışılır ama işte xiaomi'nin arayüzünü ben şahsen bu yüzden seviyorum. Çünkü bu ve buna benzer birçok farklı ve güzel özellik veya oyuncak var. 

image

image

image

image

image

13 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Mücahit06
Active Level 7
Diğer
Doğruluk olasılığı var mı diye Müşteri hizmetlerini aramıştım o zamanlarr yani denilene göre varmış o zamanlar
Xiaomi de Doğrudur sanırım ama samsung lazer ile ölçüyordu sensörü vardı ayriyeten

View solution in context

Solution
Mst96
Active Level 6
Diğer
Note 5 kullanmıştım onun da kamerasında vardı arkada kırmızı ışık çıkıyordu. Samsung git gite türkiyeye hiçbirşey vermemeye başlıyor sanırım

View solution in context

Solution
Diğer
S9 plus ta var ve hala çalışıyor, stres ölçümü bile yapıyor kandaki oksijeni hâlâ doğru ölçüyor. Keşke yenilerde de bu özellik olsa

View solution in context

Solution
Mst96
Active Level 6
Diğer
Anlamıyorum ya arkadaş. Bu ülkeden bir dünya para kazanmıyor mu adam . Her çeşit telefon alınıyor. Sanırım paramız değersiz diye yapıyor böyle

View solution in context

Solution
Diğer
Realme telefonlarda bile bulunan basit bir özelliğin samsungda bulunmaması üzücü

View solution in context

Solution
Diğer
Ayrıca göz konforu için risksiz sertifikalı ekranlar da gelmeli, HONOR çoktan getirdi bu özelliği

View solution in context

Solution
Diğer
Yani sistemin içindeki log kayıtlarını arayüze entegre etmek Samsung için en basit şey olmalı, illa yok uzaktan erişim yok smart tutor biz bunlarla niye vakit kaybediyoruz ki

View solution in context

Solution
Diğer
HONOR en son bu sertifikayı ekledi ekranlara, Samsung çok geride1715894438066.jpg

View solution in context

Solution
stony_hearted
Active Level 4
Diğer
güzel özellik ve maalesef git gide kısıtlı üretim yapılıyor🤗

View solution in context

Solution
stony_hearted
Active Level 4
Diğer
aynen öyle kardesim ama bunun için de ücret ister.

View solution in context

Solution
Sisyphe
Expert Level 5
Diğer
Apk olarak indirilir bu

View solution in context

Solution
cosmiclux
Active Level 7
Diğer
Çinli markaların telefonlarının arayüz işlevselliği Samsungdan daha iyi. Ama yazılım kalitesi anlamında Samsung daha iyi olduğundan şu an Samsung kullanıyorum. Umarım Xiaomi honor vs Çinli markalar yazılım istikrarını düzeltirlerde o markaları da uzunca kullanma fırsatım olur.

View solution in context

Solution
srdr77
Active Level 9
Diğer
Patent işi olabilir. Bazı parmak izi sensörleri kızılötesi bazıları ultrasonik. Hangisi nabıza bakıyor araştırmak lazım.

View solution in context

72 Comments
GalaxyM14
Active Level 6
Diğer
Madem bu kadar seviyorsun onu al. Gereksiz ve doğru sonuç vermeyen bir özellik.
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
var zaten o da ama burada esas konu samsung kullanicilari bu nokta da biraz fazla kısıtlamıyor mu arayüz noktasında ki elbette doğru sonuç vermesi düşük bir olasılık
0 Likes
Mücahit06
Active Level 7
Diğer
Bir zamanlar samsung S serilerinin arkasinda vardı şimdi kaldırıldı heralde
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
aynen öyle vardı eski cihazlarda
Solution
Mücahit06
Active Level 7
Diğer
Doğruluk olasılığı var mı diye Müşteri hizmetlerini aramıştım o zamanlarr yani denilene göre varmış o zamanlar
Xiaomi de Doğrudur sanırım ama samsung lazer ile ölçüyordu sensörü vardı ayriyeten
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
aynen o ek bir donanim kullaniyordu bu direk sensorden ölçüyor
Solution
Mst96
Active Level 6
Diğer
Note 5 kullanmıştım onun da kamerasında vardı arkada kırmızı ışık çıkıyordu. Samsung git gite türkiyeye hiçbirşey vermemeye başlıyor sanırım
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
aynen öyle maalesef 👍
Solution
Diğer
S9 plus ta var ve hala çalışıyor, stres ölçümü bile yapıyor kandaki oksijeni hâlâ doğru ölçüyor. Keşke yenilerde de bu özellik olsa