cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Senin Galaxy’n hangisi?

(Topic created on: 06-16-2022 10:18 AM)
2720 Views
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Samsung Members Forum İçerik __ 998x513.png

Samsung’lu Samsung’luyu Galaxy’sinden tanır! O zaman, haydi Samsung’lu, sen de kullandığın Galaxy modelini, ne kadar süredir bu Galaxy’nin keyfini sürdüğünü ve bundan sonra hangi Galaxy ile yaşamak istediğini bizimle paylaş, tanışalım.

1,223 Comments
Anonymous
Not applicable
Diğer
Samsung galaxy s20 fe snapdragon modelini kullanıyorum. 2 aydır felan kullanıyorum. İleride katlanabilir telefon alma niyetindeyim inşaAllah. Farklı deneyimler yaşamak lazım 😊😊😊
Ard4lex
Beginner Level 5
Diğer
Benimde 1 haftam oldu Beğendim tam bir amiral gemisi
Anonymous
Not applicable
Diğer
Aynen 👍
memis
Beginner Level 2
Diğer
Es 9 samsung
0 Likes
Burak6120
Active Level 1
Diğer
Evet gerçekten güzel cihaz, fakat ısınma ve şarj performansı pek iç açıcı değil
Tolga67
Expert Level 5
Diğer
S20 ultra kullanıyorum 2 yılını tamamladı neredeyse severek kullanıyorum s23 ultrayi bekliyorum heyecanla merakla nasip olursa almayı düşünüyorum çok telefon kullandım her telefonun kendine göre pozitif negatif yanları var mutlaka teknoloji gün geçtikçe gelişiyor bizler için çalışıp cabaladiginizi biliyorum sizinde bu çatı altında işiniz çok zor ama ne olursa olsun ilk tercigimsin samsung 😊
HamzaS22Ultra
Active Level 4
Diğer
S22ultra almayı niye düşünmediniz ?
Tolga67
Expert Level 5
Diğer
2 gün kullandım çok güzel bir telefon işlemci olsun tasarım olsun s21ultrayida 2 gün kullanmıştım kamera odaklı bir telefon arıyorum en büyük kriterim bu diyelim şu anda s20 ultra kullanıyorum ve çok az farklar var aralarında tabi yazılımla biraz daha güçlenmiş yenilik bekliyorum artık bu benim düşüncem tabi s23den umutluyum
murata10sa13
Expert Level 1
Diğer
A13 a10s a5 2017