cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

SamsungGalaxy cihazlarda optimize edilmiş ve daha akıcı bir oyun deneyimi suncak

(Topic created on: 2 weeks ago)
326 Views
SonerA345G
Active Level 6
Options
Diğer
  • Galaxy cihaz sahipleri optimize edilmiş ve daha akıcı bir oyun deneyiminin keyfine varacak.
  • Samsung, Samsung cihazlarında oyun oynamayı optimize etmek için oyun şirketleriyle işbirliği yapıyor.
  • Samsung çeşitli sorunları düzeltti ve daha fazlası, olağanüstü bir oyun sunmak için yakında çözülecek.
İşte tüm oyuncular için heyecan verici Galaxy Cihazlarındaki oyun deneyimini tamamen yeni bir seviyeye taşımaya hazırlanıyor . Evet, Galaxy Oyun Optimizasyon Ekibi, Samsung cihazlarındaki oyun deneyimini geliştirmek için yorulmadan çalıştıklarını duyurdu.

Edinilen bilgilere göre Güney Koreli teknoloji devi, mevcut popüler oyunların yanı sıra Galaxy cihazları için gelecek sürümler de dahil olmak üzere oyunları optimize etmek için oyun şirketleriyle işbirliği yaptı. Yapımcı, sorunları düzeltmek ve geri bildirim toplamak için özel bir oyun optimizasyonu bülten panosu oluşturdu.

Samsung, kesintisiz oyun oynamanın önemini anlıyor ve bu nedenle firma, Galaxy cihazlarında mümkün olan en iyi performansı sunmaya kendini adamıştır. Yaklaşan optimizasyonlarla kullanıcılar, daha keyifli ve sürükleyici bir deneyim için gelişmiş grafikler, daha yüksek kare hızları ve azaltılmış gecikme bekleyebilirler.

Resmi gönderi, Samsung'un Collapse Starrail (sürüm 2.1) ve Persona 5'te tanımlanan, Galaxy S24'teki Phantom X, belirli karakterlerde animasyonun durması, oyun gecikmeleri ve belirli haritalardaki grafik sorunları da dahil olmak üzere belirlenen sorunları çözmek için aktif olarak çalıştığını öne sürüyor.

Ancak bu sorunlara yönelik düzeltme 8 Mayıs 2024 civarında yayınlanacaktır. Dolayısıyla, ister sıradan bir oyuncu olun ister sıkı bir oyuncu olun, Samsung, Galaxy cihazlarınızda size en iyi oyun deneyimini sunmaya kendini adamıştır. Yakında oyun deneyiminizi yükseltmeye ve sürükleyici oyun deneyimine dalmaya hazır olun.

image

image

16 Comments
Diğer
Mavi yazıyı bir düzenle, link bozulmuş
KızılKaya
Active Level 6
Diğer
+1
SonerA345G
Active Level 6
Diğer
Yok,sen gonuşma
0 Likes
lwylx
Active Level 7
Diğer
+2
0 Likes
KızılKaya
Active Level 6
Diğer
Burası park değil,oyun alanina çevirmeyin burayi
0 Likes
lwylx
Active Level 7
Diğer

O değil bu değil ne o zaman hocam sadece benim +2 dememe mi laf yapıyorsunuz gidin saçma fotoğraflar yalan yanlış bilgiler veren kişileri uyarın

0 Likes
KızılKaya
Active Level 6
Diğer
Cevap vermeme gerek yok ben sadece uyarıda bulundum konuyu başka yerlere tasimayin
0 Likes
lwylx
Active Level 7
Diğer
Konuyu başka yerlere taşımıyorum sadece bunu görüp uyarmanıza laf ettm moderatörlerin bile karışmadığı bu ölü uygulamaya
0 Likes
SonerA345G
Active Level 6
Diğer
+1
0 Likes