iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

Ram Plus

(Konunun oluşturulma tarihi: 10-06-2021 11:37 AM)
RecepF
Expert Level 5
Seçenekler
Diğer

Samsung'un One UI 4.0 beta programı bugün erken saatlerde Galaxy S21 serisi için Hindistan'da yayınlandı . Katılan kullanıcılar artık Android 12 tabanlı One UI 4.0 beta yazılımını Galaxy S21, Galaxy S21+ veya Galaxy S21 Ultra'larına yükleyebilir . Güncelleme, Material You renk temalarının yanı sıra RAM Plus özelliğini de telefonlara getiriyor .

 
One UI 4.0 beta yazılımını çalıştıran Galaxy S21 serisi akıllı telefonlar artık daha fazla uygulama ve oyunu bellekte tutmak için 4 GB RAM Plus'a (sanal bellek) erişebiliyor. Bu özellik, Galaxy A52 5G , Galaxy A52s 5G , Galaxy M52 5G ve Galaxy Z Fold 3 gibi diğer bazı orta sınıf ve üst düzey akıllı telefonlarda kullanıma sunuldu . Bu özelliğin, gelecekte One UI 4.0 güncellemesini alacak olan çoğu Galaxy akıllı telefon ve tablete sunulması mümkündür.
 
Samsung ayrıca One UI 4.0 Beta 2 güncellemesiyle görüntülü aramalar için Mic Mode'u da getirdi . Şirket ayrıca Samsung Klavye ile giriş doğruluğunu iyileştirdi . Yeni yazılım ayrıca bazı hata düzeltmeleri, gelişmiş güç verimliliği ve daha iyi termal yönetim getiriyor.
 
One UI 4.0 beta programı şu anda Almanya, Hindistan, Güney Kore, İngiltere ve ABD'de Galaxy S21 serisi için kullanılabilir. 
 
image
 
Kaynak : Sammobile Türkçe Çeviri
 
 
0 Yorum