cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Karşınızda Yeni Yapay Zeka Galaxy ChatPilot. 😍

(Topic created on: 3 weeks ago)
108 Views
EmirGalaxyA345G_P580
Active Level 3
Options
Diğer
Merhabalar Members Ailesi. 👋

Umarım gününüz güzel Geçmiş ve geçecektir.😊

Bu gönderimde Benim yani @EmirGalaxyA34'ün ve @ATÇ_Galaxy kardeşimin birliği ile yaptığımız Yapay Zeka Galaxy ChatPilot'dan Bahsedeceğim.😃👍

image
Galaxy ChatPilot. 🤩

Bu Yapay Zeka hâla bizler tarafından geliştirilmeye devam ediliyor. Bu yüzden bir hata vb. Görürseniz bizi uyarmaya unutmayın!

Bu yapay Zeka Bu Yapay Zeka Samsung'un Galaxy AI teknolojisinin daha Geliştirilmiş ve Her cihaz için Kullanılabilir bir halidir..😀

Bu sayede istediğiniz herhangi bir soruyu bu yapay zeka'a sorup yanıt alabilirsiniz. Örnek olarak 2 görüntü.

image
1. Görüntü

image
2. Görüntü

Eğer sizde Bu Yapay Zeka'yı Test etmek isterseniz Benim özelime yazarak Yapay Zeka bağlantısını Alabilirsiniz.😊 

Hiç Bir Şey İmkansız Değildir...

Gönderimi Okuduğunuz için Teşekkürler! 🤩

image

72 Comments
Diğer
Play Store için araştıracağım Mehmet Kardeşim Umarım Herkes Bunu sizin gibi beğenir. 😊
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Diğer
Çok iyi olur Herkesin beğeneceğine eminim 😍
Solution
SOUND18
Active Level 7
Diğer
Maşallah çok güzel emeğinize saygı duyuyorum. Her şey daha güzel olacak sanırım.
Diğer
Teşekkür Ediyoruz proje geliştirilmeye çalıştırılacaktır, Umarım Her şey dediğiniz gibi daha güzel olur diyelim. 😊
Solution
SOUND18
Active Level 7
Diğer
Niyet başlamanın yarısıdır. Siz niyet etmişsiniz başaracağınıza inanıyorum. Sadece çaba sarfetmekten kaçınmayın. Her bilgi sizi bir üst çıtaya çıkaracaktır. Emeksiz zahmetsiz yemek olmaz benimde Her türlü emeğe saygım var. Teşekkür ederim
Solution
Diğer
Emir bir bakmışsın ki samsung sizinle çalışmak istiyormuş yapay zeka için 😊
Diğer
Gerçekten Harika Olurdu. 😊🤩
Solution
Diğer
Bellide olmaz gerçekten çalışır sizinle samsung yapay zeka önemli samsung için 🤩
Solution
Diğer
Belkide samsung'ta yatırım yapar maddi anlamda size yardımcı olur siz bu fikri düşünün bence 😃
Diğer
Öyle Denilebilir Yapay Zeka'nın Uygulamasını Bile Yaptım. 😄

ATÇ'ye göstereceğim. 😃1714639384977.jpg