cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

HERKEZİN OKUMASINI İSTİYORUM !!!

(Topic created on: 03-06-2024 09:20 PM)
501 Views
onurtuna
Active Level 6
Options
Diğer
ARKADAŞLAR BİZ BAZEN KIZIYORUM YA ŞEBEKE İYİ ÇEKMİYOR DİYE BENİM EVİM DE DE TURKCELL 4.5G ŞEBEKESİ 2 DİŞ KAPININ ÖNÜN DE 4 DİŞ EVİN İÇERİSİNDEYKEN ÇOK NADİREN DE OLSA 4.5G GİDİP GELİYOR BEN DE BTK YA ŞİKAYET ETTİM TURKCELL DEN GELEN RESMİ AÇIKLAMAYI EKLİYORUM....

image

ANLAYACAĞINIZ BAZI BÖLGELERE GSM OPERATÖRLERİ BAZ İSTASYONU KURMAK İSTİYORLAR ANCAK BÖLGE SAKİNLERİ TEPKİ GÖSTERİYOR DAVA AÇIYORLAR GSM OPERATÖRLERİ DE BİŞEY YAPAMIYOR...

GSM OPERATÖRLERİNİN KENDİSİNİ GELİŞTİREMEMESİN DE Kİ TEK SEBEB BU DEĞİL TABİ 

AYRICA HER KURUM KENDİ İÇERİSİN DE BİR DEVLET OLDUĞU VE DEVLET BÜYÜKLERİNİN DE BU ŞİRKETLER DE FİRMALAR DA KURUMLAR DA HİSSESİ OLDUĞU İÇİN BİZİM ÜLKEMİZ DEN Bİ CACIK OLMAZ!

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
feryatben
Active Level 2
Diğer
Bu sorunu bu sebeplerden dolayı yıllardan beri yaşıyorum. Halk karşı çıkıyor. Bize de bunun ızdarabını çekmek düşüyor. Telefonun pil ömrü bu sebepten erken bitiyor. Fazla teknik konuşmak istemiyorum.

View solution in context

24 Comments
çapanoğlu
Active Level 1
Diğer
Ataşehir Finans merkezi Şantiyesi ve etrafında buna benzer bir sorunu Vodafone kullanan insanlar 3 yılı aşkın bir süredir yaşıyor. Bende orada olduğum sürece 45 dakikalık yaptığım görüşmeler de oldu ama hiç bir sonuç alınamadı. Yatırımı yapacakları zaman o finans merkezi projesinin bitişiyle olacağı belli.
Solution
feryatben
Active Level 2
Diğer
Bu sorunu bu sebeplerden dolayı yıllardan beri yaşıyorum. Halk karşı çıkıyor. Bize de bunun ızdarabını çekmek düşüyor. Telefonun pil ömrü bu sebepten erken bitiyor. Fazla teknik konuşmak istemiyorum.
onurtuna
Active Level 6
Diğer
.
0 Likes
WhiT3-LiON
Active Level 5
Diğer
Türk Telekom un evdeki çekiş gücüne bak, 80 veya 90 üzeri yanılmıyorsam mahrumiyet bölgesine giriyor, bu hafta içi turkcell e geçiyorum, o da aynı değildir umarım1709750788510.jpg
yahyasogut
Active Level 7
Diğer
Emin ol aynı belkide daha kötüde olabilir çevrende kullanan varsa onu orda test et öyle al
ben006
Expert Level 5
Diğer
Oparatorunu degistir baska yontem yok
yahyasogut
Active Level 7
Diğer
Aynı sorun bendede var evde 2 dış zor çekiyor internet hızı 2. 3 mb upload 0.15 mb arama konuşmada.da.kesilme oluyor turkcelli arıyorum onlarda bu mesajı attı. Kapsama alani/Sinyal alma sorunu yasadiginiz bolgeyi inceledik. Su an olumlu cevap veremiyoruz. Talebiniz, onumuzdeki donem planlarimiz dahilinde degerlendirilmek uzere kayit altina alinmistir.iyi günler dileriz. B002
onurtuna
Active Level 6
Diğer
Senin hızlar çok düşükmüş ustam sen ya wifi arama yı kullan ya da operatör değiştir.
yahyasogut
Active Level 7
Diğer
Wifi arama açık bende türkcellde işe yaramıyor benim evde türktelekomla vodafone daha iyi çekiyor türkcell eskisigibi değil çok kötü şuan