cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Fotoğraf Yarışmamız Başladı

(Topic created on: 08-18-2023 04:50 PM)
56276 Views
SamsungCD
Community Manager
Options
Diğer

#GalaxyileFarklıBak challenge başlıyor! Siz de katılın, Samsung Türkiye Instagram hikayelerimizde yer alma şansını kaçırmayın.

Aşağıdaki görevlerden istediğiniz birini seçebilir ve #GalaxyileFarklıBak etiketiyle fotoğrafınızı bu gönderi altına yarın saat 12.00’ye kadar paylaşabilirsiniz.

Challenge 1: Şehre #GalaxyileFarklıBak

Challenge 2: Selfie’lerine #GalaxyileFarklıBak

Challenge 3: Gün batımına #GalaxyileFarklıBak

309 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer

Siz önce kullanıcılarınızı memnun etmeyi öğrenin. Yüksek ihtimalle Galaxy S23 cihazımı servisten çözüm sağlamadan geri vereceksiniz. O zaman da elimizden bir şey gelmiyor lafını sizden duymak istemiyorum! 

Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer

Zaten servisinize gide gide bir hal oldum. Artık servise girdiğimde Çalışanınız Duygu Hanım beni görür görmez gülmeye başladı. Servisinizde alay konusu oldum. Şimdi sizi şikayet etmeyeyim de ne yapayım söyleyin bana.

layns-S23
Active Level 5
Diğer
Sorun ney
Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer

Sorun aşırı ısınma. 50 dereceye çıkıyor. Bu değerleri serviste gördük. 55 dereceye kadar normal deniyor ve çözüm sağlanmıyor. Mağdur etmekten başka bir şey yapmıyorlar. Bir kere cihazımda telegramı açtığımda 45 derece, kamerayı açtığımda 50 dereceye çıkıyor. Bunları da serviste gördük. Sonrasında yine normal dendi. Bir kere de güncelleyeyim dedim yine 50 dereceye çıktı. Cihazın diğer cihazlara oranla batarya ömrü kısaldı. 3 aylık 85 kere sarj edilen cihazın batarya sağlığı 100 iken benim 2 aylık 55 kere sarj edilmiş cihazımın batarya sağlığı 99. Smart Tutor üzerinden iki Galaxy s23 cihazalarıyla test edildi. Cihazım sarjdayken tahmini süre kayboluyor ve yavaş sarj olmaya başlıyor aşırı ısınmadan. Galaxy s22 ve s20 cihazlarında aynı adaptörde sorun yok. Galaxy S23 cihazı 43 dereceye çıkıp sarj etmeyi yavaşlatıyor ve 55 dakikada dolması gereken bataryam ısınmadan 1.30 saatte doluyor. Cihazı hiç sarjda kullanmadan böyle oluyor. Samsung çözüm sağlamıyor tabii ki. Boş boş arayıp 4 kere servise gönderiyorlar sonra elimizden bir şey gelmiyor diyorlar başka bir şey dedikleri yok.

layns-S23
Active Level 5
Diğer
Fazla abartıyorsun gayet normal cihazın bende de s23 var dediklerin aynısı yaşıyorum ısı var ama her zaman değil ne yaptığına bağlı . Bu bir sorun değil doğal gayet
Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer
Her zaman. Yazışmada 45 dereceye çıkıyor diyorum. İki cihazda da ayrı uygulamalarda test ettim diyorum. Tekrar okumanı tavsiye ederim. Emin ol bu konuları gayet iyi biliyorum. Ve cihazımın sorunlu olduğunu rahatça anlayabiliyorum.
Frk12
Expert Level 2
Diğer
45 50 normal s serisi bu s20 fe sd kullanıyorum ben de o dereceleri görüyorum
Emre2236
Active Level 6
Diğer
Nasıl abartıyor? 45 50 dereceyi oyunda göremedim. Anormal bir durum olduğu ortada.
MCMCMC
Beginner Level 2
Diğer
Tüketici haklarınızı okuyun, işinize yaracak maddeler var, yasal haklarınızı bilin