cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

🐼 ➦ Circle to search sayesinde kamera açık iken çeviri yapmak

(Topic created on: 05-11-2024 03:31 PM)
192 Views
LordTaiLo_S24Ultra
Active Level 10
Options
Diğer

image

🐼 ➦ Circle to search sayesinde kamera açık iken çeviri yapmak..

image

Merhabalar,

Kamera'ya ek özellik getirmeden "circle to search" sayesinde çeviri yapabiliyoruz ve bu benim ve diğer kullanıcılar için çok işe yarar bir durum..

Mesela oyun oynayan kişiler için; inglizce metini türkçeye çevirerek hızlı hareket edebiliyor.. (yani görev veya aksiyonlarda ne demek istediğini öğrenebilirsiniz..)

Mesela işte çalısanlar için; önünüze ingilizce metin veya kelime geldi(hata veya diyalog) bunun türkçeye çevirmeniz için bire bir..

Mesela gezerken; karşınıza ingilizce metin veya tabelada yazı çıktı ve rahatca ne yazdığını öğrenebilmenize yarayacak..

image
İlk önce kamerayı açıyoruz..

image
Evet 1. Seçenek ile circle to search'ü açıp, 2.seçenek ile çeviri yapıyoruz..

image
Sonuç olarak karşınızda metin çevrilmiş hali..

Ne extra program kullanmaya gerek var, Ne resim indirip sitelerden çevirmeye gerek var, Ne de metni kopyalayıp uzun uğraş sonucu site veya uygulamalardan çevirisi için uğreşmaya gerek var.. sonuç önünüzde.. kolay gelsin..

Alternatif;
Circle to search sayesinde metinleri ve resimleri v.s. çevirme özelliği; https://r2.community.samsung.com/t5/Diğer/Circle-to-search-ün-bizlere-sunduğu-bir-diğer-özellik-ise-...

image

image

9 Comments
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
eline sağlık 😊
Diğer
Ne demek.. benim de işime yarıyor, belki işine yarayan birileri olur diye paylaştım.. 🐼
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
😊👍
Diğer
Eline sağlık lord bey🥀
Diğer
Rica ederim.. 🐼
Diğer
Cansin kardeşim ❤️
Diğer
Sen gitmemiş miydin
0 Likes
Diğer
Gitmiştim cano.. arada bir giriyorum paylaşımda bulunuyorum..
Diğer
Hmm anladım iyi yapıyorsun 👍👍