cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

↪️👇 | WhatsApp, kanal güncellemeleri için “iletme” desteği getirdi

(Topic created on: 2 weeks ago)
201 Views
s20fekullanıcısı
Expert Level 3
Options
Diğer

image

En çok kullanılan anlı.k mesajlaşma uygulamalarından birisi olmayı sürdüren WhatsApp, kanal güncellemeleri için “iletme” desteği getirdi. WABetaInfo tarafından aktarıldığı kadarıyla artık paylaşılan kanal güncellemeleri giriş yapılan platforma bağlı olarak sağ ya da alt tarafa eklenen “ok” butonu üzerinden kolaylıkla başkalarına iletilebiliyor. Kanal güncellemelerinin daha fazla kişiye ulaşması için güzel duran bu özelliğe ek olarak “sohbetler” menüsü için “favoriler” filtreleme seçeneği de yolda bulunuyor.. Yakında herkese eklenecek bu özellik, favori sohbetleri bir arada gözler önüne serecek. WABetaInfo tarafından beta sürümlerde görülen yeni bir özellik sayesinde kişiler, “anlı.k görüntülü mesaj” sisteminde kaydettikleri 60 saniyeye kadar uzayabilen videoları başkalarıyla rahatlıkla paylaşabilecek. Ortaya çıktığı kadarıyla paylaşılan videoların yanına sayfanın altında görebileceğiniz “çift ok” simgesi eklenecek, bu simgeye basıldığı zaman kaydedilen kısa video diğer arkadaşlara kolaylıkla gönderilebilecek. Anlı.k görüntülü mesaj sistemi hakkında firmadan gelen resmi açıklama şöyle oldu:

WhatsApp’taki sesli mesajlar, sesinizi paylaşmanın hızlı ve güvenli bir yolunu sunarak insanların iletişim kurma şeklini değiştirdi. Yeni anlı.k görüntülü mesajlar ile bu özelliği geliştirmekten heyecan duyuyoruz. Artık sohbetten ayrılmadan kısa kişisel videolar kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz. Görüntülü mesajlar, 60 saniye içinde söylemek ve göstermek istediklerinizi kaydedip sohbetlere yanıt vermenin gerçek zamanlı bir yoludur. Bu özelliğin; birine mutlu yıllar dilemek, bir şakaya gülmek ya da iyi haberler getirmek gibi durumlarda, önemli anları videodan gelen tüm duygularla birlikte paylaşmanın eğlenceli bir yolu olacağını düşünüyoruz. Görüntülü mesaj göndermek, sesli mesaj göndermek kadar basittir. Video moduna geçmek için dokunun ve videoyu kaydetmek için basılı tutun. Kilitlemek ve videoyu basılı tutmadan kaydetmek için yukarı kaydırmanız da mümkündür. Sohbette açılan videolar otomatik olarak sessiz oynatılır ve videoya dokunulduğunda ses açılır. Görüntülü mesajlar, mesajlarınızın güvende tutulması için uçtan uca şifrelemeyle korunur.” 

image

image

8 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
Eline sağlık

View solution in context

Solution
DENỊZ
Expert Level 5
Diğer
Sağol Kardeşim. 😊

View solution in context

Solution
stony_hearted
Active Level 4
Diğer
emeğine sağlık🥰🥰🥰

View solution in context

Solution
Sisyphe
Expert Level 5
Diğer
Eline sağlık 😊

View solution in context

Solution
Sisyphe
Expert Level 5
Diğer
Yine bleep'li kısımlar gözden kaçmış dostum 👍🫡

View solution in context

Solution
Sisyphe
Expert Level 5
Diğer
Emeklerin için teşekkürler 😎

View solution in context

Solution
Diğer
WhatsApp eski tadını vermiyor

View solution in context

Solution
Diğer
Eline sağlık s20fekullanıcısı

View solution in context

12 Comments
Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
Eline sağlık
Solution
DENỊZ
Expert Level 5
Diğer
Sağol Kardeşim. 😊
Solution
stony_hearted
Active Level 4
Diğer
emeğine sağlık🥰🥰🥰
EnesDersmek
Active Level 5
Diğer
Peki bu kanalları kapatamıyor muyuz ben görmeyi istemiyorum kaldırma şansımız yok mu ?
Diğer
Yok maalesef
Solution
Sisyphe
Expert Level 5
Diğer
Eline sağlık 😊
Solution
Sisyphe
Expert Level 5
Diğer
Yine bleep'li kısımlar gözden kaçmış dostum 👍🫡
Diğer
Artık bir güncelleme ile düzeltilmesi gerekiyor, yazıyı düzenliyorum sonra tekrar geliyor
Sisyphe
Expert Level 5
Diğer
😬😬