Original topic:

האם יש דרך להחליף את ביקסבי בבינה המלאכותית GPT-4o?

(Topic created on: 2 weeks ago)
79 Views
oriel
Active Level 10
Options
נושאים כלליים
אני משתמש בGPT-4o בתור העוזר של בינה מלאכותית בעברית באפליקציה שלהם וזה מאוד יעיל עבורי.

הבעיה היא שאני לא יכול להגיד לו להדליק לי פנס, לחייג לאנשים, לקבוע טיימר וכל פעולה אחרת שמתייחסת לתפעול המכשיר.

האם יש דרך להחליף את ביקסבי ב-GPT-4o כך שיוכל לבצע את הפעולות האלה? או אולי יש פתרון אחר שאתם מכירים?

תודה מראש!

*כמובן שגם שאלתי אותו, אצרף בתגובה הראשונה את מה שהוא ענה. והוא לא צודק, כי אני משתמש עם העוזר של גוגל לביצוע פעולות בהצלחה במכשיר.
3 Comments
oriel
Active Level 10
נושאים כלליים
להחליף את ביקסבי ב-GPT-4o כדי לבצע פעולות תפעוליות כמו הדלקת פנס, חיוג לאנשים, וקביעת טיימרים על סמסונג כרגע אינה אפשרית באופן ישיר. ביקסבי הוא העוזר הקולי המובנה במכשירי סמסונג, והוא היחיד שיש לו את הגישה המלאה למערכת ההפעלה ולפונקציות של המכשיר.

עם זאת, יש כמה אפשרויות שעשויות לעזור:

1. שימוש בשירותי צד שלישי: אפשר להשתמש באפליקציות צד שלישי שמספקות API לגישה לפונקציות של המכשיר. יש צורך בפיתוח אפליקציה מותאמת אישית שמשתמשת ב-GPT-4o כדי לקבל פקודות ואז מעבירה אותן דרך ה-API לאפליקציות צד שלישי שיכולות לבצע את הפעולות הנדרשות.

2. אוטומציה דרך Tasker: ניתן להשתמש באפליקציית Tasker המאפשרת יצירת אוטומציות במכשירי אנדרואיד. אפשר ליצור פרופילים ומשימות שיבצעו פעולות כמו הדלקת פנס, חיוג וקביעת טיימרים. במקרה זה, GPT-4o יכול לספק את הפקודות, ו-Tasker יפעל על פי ההוראות הללו.

3. אינטגרציה עם ביקסבי: אפשר לנסות ליצור אינטגרציה בין GPT-4o וביקסבי, כך ש-GPT-4o יקבל את הפקודות ויעביר אותן לביקסבי לביצוע. זה מצריך שימוש ב-Samsung Bixby Developer Studio כדי ליצור קיצורי דרך או תוכנות שמתממשקות עם ביקסבי.

אם יש לך ידע בתכנות או גישה למפתח, ניתן לבדוק אפשרויות אלו או לפנות למפתחי אפליקציות לצורך יצירת פתרון מותאם אישית.
isaacoli
Active Level 3
נושאים כלליים
מעניין הלוואי ויעשו את זה ואוליי סופסוף יהיה עוזרת קולית בעברית ניראה לי יותר הגיוני שיעשו את זה עם גימיני
oriel
Active Level 10
נושאים כלליים
אם יעשו עם גימני אני נשאר כבר עם ביקסבי. לגימיני יש המון טעיות וחוסר הבנה.
0 Likes