Original topic:

Galaxy Buds Live – שנה אחרי (ביקורת)

(Topic created on: 09-03-2021 02:27 PM)
286 Views
Alon7
Active Level 8
Options
מוצרים לבישים

Galaxy Buds Live – שנה אחרי (ביקורת)

Galaxy Buds LiveGalaxy Buds Live

היום לפני שנה קיבלתי את ה־Galaxy Buds Live, האוזניות המזוהות כצורת שעועית, שחוללו די מהפכה בעולם ה־TWS של סמסונג.

בשנים הקודמות, לפני אוגוסט 2020 (אז הושקו הלייב), הושקו ה־Buds, וה־Buds+. לא היו הבדלים משמעותיים בין שני הדורות האלו (בעיקר חיי סוללה וכד', כמו ההבדל בין Airpods וה־Airpods 2). אוזניות אלו, שני דורות הבאדס הראשונים, היו גרועות בלשון המעטה. הסאונד לא היה כל־כך מרשים כמו האיירפודס, הנוחות לא התקרבה ללשבת טוב באוזן, ובכללי – הם פשוט היו לא טובות. המכירות שלהן היו די מרשימות. אוזניות ראשונות של סמסונג, בכל זאת הייתה התלהבות והרבה רעש סביב זה. אך מהר מאוד אנשים התאכזבו והתעצבנו, מהר מאוד אמרו שבמידה וסמסונג מוציאה אוזניות נוספות, אין להתקרב אליהן. זה עשה להם מין צלקת.

באוגוסט 2020, התחוללה המהפכה. אוזניות איכותיות ביותר הושקו שאין ספק שעוקפות בפער עצום את Airpods 2 ואפילו בכמה פרמטרים את Airpods Pro. סמסונג תיקנה את עצמה, היא הקשיבה ללקוחות. אפילו שהתיקון נעשה, אנשים בקושי קנו את האוזניות בהתחלה. הם לא רצו לתת לסמסונג הזדמנות שניה/שלישית. חצי שנה לאחר מכן הגיעו עוד אוזניות, ולפני חודש אוזניות נוספות. והנה המגמה הולכת ועולה, ושוכחים מהבאדס הראשונות. וכל ההצלחה הגדולה של הבאדס לייב, הפרו ואולי גם ה־2, קרתה בזכות הלייב. בזכות התיקון והשיפור המשמעותי שנעשה.

אז עכשיו לסקירה:

https://www.youtube.com/watch?v=RFRVz9fNX1Q

חווית שימוש ראשונית

את הבאדס לייב קניתי בצבע לבן כי הטלפון שלי לבן, אך לדעתי צבע הברונזה נראה מעולה. איך שפתחתי את הקופסה לראשונה, הוקפצה לי הודעה "Galaxy Buds Live זוהו באזור", ולחצתי "חבר". כבר בשימוש הראשוני, חוויה מעולה. ציפיתי לשבת כמה דקות טובות על חיבור האוזניות לטלפון (להדליק את הבלוטות', להיכנס למכשירים, ללחוץ "חפש", להתחיל להקיש קודי אימות) אבל זה לא היה הדבר. תוך 10 שניות והאוזניות כבר הכירו את הטלפון שלי טוב טוב.

10/10

סאונד

במקצה הסאונד, הבאדס לייב (אם מסתכלים על שנת 2020), נמצאות במקום הראשון או השני. הבאסים מאוד עמוקים והצליל מדויק מאוד. לא חוויתי צרימות בבאסים עמוקים, והסאונד מאוד פנימי. בזכות צורתם המיוחדת הם מצליחים להכניס למין עולם אחר, ששומעים מכל הכיוונים את הסאונד ומרגישים כאילו שומע השיר נמצא באולפן. בנוסף, הווליום מאוד חזק, ולא קורה שאני שם את האוזניות על הווליום המקסימלי, כי הוא פשוט מאוד מאוד גבוה.

כעת, כאוזניות ב־2021, הבאדס לייב נמצאים בערך במקום הרביעי. מאוד מכובד לאוזניות בנות שנה.

9/10

https://www.youtube.com/watch?v=NJLxWNn1HjU

נוחות

הלייב הם ללא ספק האוזניות הנוחות ביותר שלבשתי. הם נכנסות בקלות לכל אוזן – גדולה או קטנה ככל שתהיה. מדדתי את זה על אנשים עם אוזניות די גדולות, וגם על אחרים עם אוזניות מאוד קטנות. על כולם האוזנייה ישבה בול.

10/10

https://www.youtube.com/watch?v=DcwyXAZZp7w

סוללה

אין ספק שפה בא היתרון הכמעט הכי גדול של הבאדס לייב. ניתן ליסוע איתם לאילת הלוך וחזור והסוללה לא תיגמר (במידה והבידוד רעשים, ANC, כבוי. נדבר על זה אחר כך). ניתן להעניק לאוזניות סוללה למשך חצי שעה תוך 5 דקות הטענה בקייס.

אני משתמש יחסית רגיל, כמו כולם. לא חורש על האוזניות שעות על גבי שעות ביום, אבל מצד שני גם לא דקות בודדות ביום. יוצא לי די הרבה להאזין למוזיקה כשעתיים ביום. לפעמים יותר ולפעמים פחות (גם עם ANC וגם בלי). יוצא שאני מחבר מטען לקייס פעם בשבועיים, בעוד שאחי, בעל איירפודס, מחבר את המטען פעם בשלושה–ארבעה ימים.

10/10

https://www.youtube.com/watch?v=xYeJkMxV6QQ

ANC – בידוד רעשים אקטיבי

הבאדס לייב הם האוזניות התכל'ס ראשונות שסמסונג מוציאה עם בידוד רעשים, ואין ספק שהוא פועל מעולה. אם אתם מצפים בבידוד רעשים להתנתק מדיבורים קרובים (כלומר לא דיבורי רקע) וכד', אז כדאי שתתאמו ציפיות מחדש. ה־ANC בלייב לא נועד לשימוש הזה (הבאדס פרו דווקא מאוד טובות בבידוד רעשים מוחלט בלי קשר לסביבה, ניסיתי אותם גם). בידוד הרעשים בבאדס לייב נועד לרעשים קבועים ומתמשכים. רעשים של מכשירים, מכוניות וכו'. אני בכל יום מבלה כשעתיים על האוטובוס, ולעיתים אם מתמזל מזלי, אני עולה על אוטובוס חשמלי שקט. כשהמזל לא בא לטובתי, אני סובל מרעשים קיצוניים של האוטובוס, של המנועים, של רעשי הדיבורים של האנשים, ויוצא שאני שם על הווליום המקסימלי כדי איכשהו לשמוע באוזניות. מעצבן. עד שיום אחד החלטתי לשים את בידוד הרעשים באוטובוס, ומאז – כל פעם שאני עולה על אוטובוס מנועי, אני שם את זה באופן אוטומטי. שומעים (אם אפשר לשמוע) שקט! באמת, מטורף. נסו לבחון זאת בלי מוזיקה ותרגישו בהבדל. בידוד רעשים שפשוט מציל אותי כל פעם מחדש. לא יודע מה הייתי עושה בלעדיו.

8/10

https://www.youtube.com/watch?v=SR8JkeHuBpo

סיכום

הגלקסי באדס לייב הם אוזניות מעולות, איכותיות, בעלות סאונד מרשים וגבוה, סוללה חזקה ביותר שמחזיקה לתקופה ארוכה, ונוחות של ענן שיושב באוזן.

ציון ל־2020: 10/10.

ציון ל־2021: 9/10.

24 Comments
NoamMeir
Expert Level 5
מוצרים לבישים
סקירה מעולה, רואים שאתה אוהב את האוזניות האלה 😁 כמעט לא רשמת חסרונות אז אתה מתאר פה אוזניות באמת מושלמות.. לי אין אותן אלא את הבאדס פרו, ובסקירה שלי רשמתי כמה חסרונות שלפי דעתי די משמעותיים. אבל אם אתה לא מצאת, כנראה שחווית השימוש שלך היתה טובה במיוחד :)
Alon7
Active Level 8
מוצרים לבישים
נכון, בדקתי את הבאדס פרו ובהחלט יש להם כמה חסרונות.
הבאדס לייב לטעמי יותר מוצלחות
oriyakov
Expert Level 5
מוצרים לבישים
היה לי את שתיהם החיסרון היחיד של הפרו ללייב זה שהם טיפה מחליקות מהאוזן בלי קשר הבאדס לייב הן האוזניות הכי אהובות גם עלי ואפילו שיש לי את הפרו אני משתמש גם בהם
Alon7
Active Level 8
מוצרים לבישים
כן נכון, הם כיפיות כאלה
oriyakov
Expert Level 5
מוצרים לבישים
אין נסכים על זה שב2 האוזניות קשה לעצור לשמוע מוזיקה אני נהנה מהסאונד שלהם כלכך
Alon7
Active Level 8
מוצרים לבישים
חחחחח זה מוסכם
0 Likes
מוצרים לבישים
ממליץ לך להחליף את הסיליקון של הפרו ב"ספוג-זיכרון" של Diofit.
זהו. נגמרו ההחלקות מהאוזן.
20210829_104824_54689.jpg20210829_104756_54687.jpg
oriyakov
Expert Level 5
מוצרים לבישים
רציתי אני צריך לחסוך את הכסף
מוצרים לבישים
אם ה Small טובות לך, אתה מוזמן לקחת את שלי.
0 Likes