Original topic:

מי בעצם ישן עם שעון? 🧐🤔

(Topic created on: 2 weeks ago)
313 Views
יעןגוטןS23ULTRA
Expert Level 1
Options
מוצרים לבישים
יש לי Galaxy Watch 5 😍 ואני מעריץ שרוף של הEcoSystem של Samsung, אבל לא על זה הפוסט.

אני מכיר את התכונה של מדידות בזמן שינה, וממש התלהבתי ותמיד רציתי להשתמש בזה 🪅

image
נלקח מאתר "Samsung"
samsung.com

אבל.... הבעיה היא שאני לא ישן עם שעון, ויותר חמור-שעונים חכמים ובכללי מכשירים פולטים קרינה.

אין לדעת מהן כל ההשלכות של הקרינה לטווח הארוך (עוד כמה עשרות שנים), ולכן תהיתי אם מישהו בכלל מסתכן וישן עם השעון החכם.

תשובות, שיתופים והערות יתקבלו בשמחה רבה 🪽

בינתיים נראה ש....
  • לאחד מפריעה הקרינה
  • לאחד לא נוח
  • לאחד יש חשש שישבר
  • לאחד יש חשש מהסוללה למחרת
מגניב שיש הרבה דעות 🎅
38 Comments
מוצרים לבישים
אני ישן עם השעון. הבעיה הגדולה שהייתה לי עם זה היא עניין הנוחות, אך מצאתי שיטות להסתדר עם זה.

מלבד זה, אני גם ישן עם הסמארטפון יחסית קרוב כל לילה.

מדובר על קרינה בלתי מייננת, ועוד לא הוכח שהיא גורמת לבעיה כלשהי.
מוצרים לבישים
האמת שיש עוד פתרון לנוחות: galaxy ring 😁

אבל ברצינות, אתה יכול גם לקרוא עלוני קרינה ממש באתר של סמסונג על שעונים וטלפונים וזה לא בריא לישון ליד הטלפון, ובכללי לא מומלץ לשים אותו בחדר. דבר זה תקף גם לשעון חכם.

גם אם זה לא מוכח, למה להסתכן?1713365896037_1713365896033_0.png
מוצרים לבישים
אף מחקר לא הוכיח עד היום שקרינה בלתי מייננת מזיקה לבריאות, לכן אני לא רואה בזה בעיה כרגע.
0 Likes
מוצרים לבישים
הם חייבים לרשום את זה כדי שלא יתבעו אותם אם קורה משהו וינסו להגיד שזה מהשעון/טלפון
מוצרים לבישים
אבל הם לא סתם המציאו את זה...
הם מתבססים על מחקרים מדעיים וארגוניים בינלאומיים כמו ה"הסוכנות הבינלאומית לחקר הסרטן".

הם לא יכולים לתת המלצות שגויות/סתמיות
Shlomo_d
Expert Level 2
מוצרים לבישים
כנראה שכן.. בנתיים לא ראיתי מישהו חולה סרטן בגלל טלפון
מוצרים לבישים
אבל מאיפה אתה יודע מה יקרה בעוד 10 שנים? 20? 2011 היה לפני 13 שנים, וזה לא מספיק כדי לבדוק לטווח הארוך.

אני לא אדם שדואג יותר מדי על כל דבר, אבל אם אין הוכחות שאין השפעות שליליות מקרינה בלתי מייננת, אני לא אסתכן.

מבהיר: יש הבדל בין הוכחה שאין השפעות שליליות, לבין אין הוכחה שיש השפעות שליליות