Resolved! Solved

Original topic:

מעריצי Galaxy - התפקדו!

(Topic created on: 10-29-2020 03:34 PM)
793 Views
Roee
Active Level 8
Options
מבצעים והטבות

מה דעתכם על ההזדמנות לזכות ב-Galaxy S20 FE החדש ב-מ-ת-נ-ה-?

פעילות מיוחדת לחברי קהילת Samsung Members - ספרו לנו בתגובה לפוסט למה דווקא לכם מגיע לזכות במכשיר החדש, ודווקא בתקופה הזו >>

המגיבים המקוריים והמרגשים ביותר יעלו לשידור הלייב קאסט הבא שלנו בפינת המעריצים, ויוכלו לזכות ב-Galaxy החדש!

צפו בלייב קאסט כדי לקבל את כל הפרטים על הסמארטפון החדש.

לתקנון המלא לחצו כאן

367 Comments
שירז
Beginner Level 4
מבצעים והטבות
אני מעריצה של גלקסי!! תמיד יש לי נייד של גלקסי, כמובן שיש לי גם את השעון והאוזניות... אני כבר חייבת לשדרג לגלקסי חדש! (כרגע עם ה 9+) אך אין לי כסףףף... גרה באילת שנפגעה קשה מהקורונה וגם סטודנטית ככה שלא נראה שאוכל להרשות לעצמי להשתדרג בזמן הקרוב... אם אני אקבל את ה galaxy s20 במתנה... אני אהיה הכי מאושרת בעולםםם! הלוואיי 🙏🙏🙏
0 Likes
Solution
IlinT
Beginner Level 5
מבצעים והטבות
אני חושבת שמגיע לי לזכות מכיוון שאני אחרי ניתוח לייזר בעיניים ומגיע לי משהו נחמד ומעולה לפינוק עצמי ומה טוב יותר מגאלקסי חדש 😄.
מאז שאני זוכרת את עצמי עם טלפון (שהוא לא נוקייה עם אנטנה קטנה) היה לי סמסונג. התחלתי עם סמסונג כסוף וקטן כבר לקראת החטיבה ובסוף החטיבה כבר היה ברשותי סמסונג גאלקסי s2. לאחר מכן לא עזבתי לרגע את הסדרה הזו ושדרגתי טלפון אחת לכמה שנים, יש לי את כל הקופסאות עדיין. חלק מהמכשירים שרדו וחלק לא 😪
בקיצור, אני מעריצה אמיתית
DaniG843
Beginner Level 2
מבצעים והטבות
לא מזמן קניתי את ה-samsung galaxy s20 plus ולאבא שלי היה יומולדת הטלפון נפל לאסלה בטעות ולא היה לי ביטוח ואני ממש התאכזבתי אני מאוד רוצה לפנק את אבא שלי בטלפון חדש שיהיה לו בשביל העבודה כי עד עכשיו הוא משתמש בj7 שהוא בן 4 שנים אני יותר משמח שאזכה וגם אם לא הכל בסדר אהבתי את הפעילות וכל הכבוד
0 Likes
zoharzak
Active Level 1
מבצעים והטבות
מאז ומתמיד הייתי עם סמסונג .
כל 3 שנים עושים סבב טלפונים ומשתדרגים, אמא שלי מנהלת עסק תיירות ואירועים שכבר למעלה מ8 חודשים מושבת לחלוטין.
אמא שלי עד היום עם גלקסי s6 edge שבכל הכנות, כבר לא שווה 😅
היא לא רוצה להוציא עכשיו כסף על דברים שהם אינם הכרחים.
קיצר חפרתי, אבל לקבל את הזכות להעניק לה טלפון חדש תהיה גדולה.
בהצלחה לכולם 😊🍾🌸
0 Likes
ilaikoder
Beginner Level 2
מבצעים והטבות
לאבא שלי יש פלאפון נורא ישן כבר הוא שדרג את כולנו למכשירי סמסונג במהלך השנים אבל הוא נשאר עם הפלאפון הישן שלו והוא עובד נורא קשה
אני עם גלקסי אס 7 אדג' כבר קרוב ל 4 שנים ואני מרוצה
אם אזכה במכשיר אתן אותו לאבא :)
0 Likes
HussnyAzzam
Beginner Level 2
מבצעים והטבות
מגיע לי לזכות במכשיר בגלל אני משתמש במכשיר הרבה ורוב העבודה שלי  מבוססת על המכשיר ובמיוחד מכשיר ה Samsung  החדשים

וגם אני מתחיל ערוץ יוטיוב YouTube וצריך מכשיר שיעזר לי בכל מיני משימות כמו צילום ומהירות וגם אינטרנט מהיר ועוד מלא דברים

למה דווקה המכשיר הזה   Galaxy S20 FE 5G ?? 

בעבודה שלי כאיש פרסום ושיווק ובונה אתרים אני תמיד צריך מהירות האינטרנט  המקסימלית האפשרית והמכשיר הזה  תומך ב 5G 

וגם המעבד הכי חדש SD מהיר מאוד ומתאים לעבודה קשה

וגם מסך בעל איכות מדהימה ו 120HZ 

אז למה דווקה עכשיו ?? בגלל אני בחלתי כבר מכמה חודשים ואין הכנסות  אבל צריך מכשיר לצלם סרטונים ולהעזר בו על קשיים החיים.

0 Likes
orGOLDSTEIN
Beginner Level 4
מבצעים והטבות
אני צריך לזכות במכשיר מכיוון שלאמא שלי יש מכשיר מאוד ישן שאתמול הפסיק לעבוד
0 Likes
נט
Beginner Level 2
מבצעים והטבות
מגיע לי לזכות בסמסונג כי מהרגע שקניתי אייפון ידעתי שהפלאפון הבא שלי יהיה גלאקסי ואכן כך היה, כלכך מאושרת ממנו ובטוחה שגם הבא שלי יהיה גלאקסי, בגלל שאני חיילת יכלתי לקנות את הגלאקסי 10 ולא ה20 מפאת תקציב. אין על אנדרואיד!
0 Likes
vertigo55
Beginner Level 2
מבצעים והטבות
סמסונג מספר 1
adamadman
Active Level 3
מבצעים והטבות
לי מגיע כי אני רוצה להביא אותו מתנה לאבא שלי שצריך מכשיר אמין וטוב במהלך העבודה שלו, מה שאין לו כרגע.