Resolved! Solved

Original topic:

מעריצי Galaxy - התפקדו!

(Topic created on: 10-26-2020 12:40 PM)
17041 Views
Roee
Active Level 8
Options
מבצעים והטבות

מה דעתכם על ההזדמנות לזכות ב-Galaxy S20 FE החדש ב-מ-ת-נ-ה-?

פעילות מיוחדת לחברי קהילת Samsung Members - ספרו לנו בתגובה לפוסט למה דווקא לכם מגיע לזכות במכשיר החדש, ודווקא בתקופה הזו >>

המגיבים המקוריים והמרגשים ביותר יעלו לשידור הלייב קאסט הבא שלנו בפינת המעריצים, ויוכלו לזכות ב-Galaxy החדש!

צפו בלייב קאסט כדי לקבל את כל הפרטים על הסמארטפון החדש.

לתקנון המלא לחצו כאן

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Idan26
Active Level 1
מבצעים והטבות
מהטלפון הראשון שלי- Samsung Galaxy Ace עד הטלפון שלי היום- Galaxy S20 אני מת על Samsung.
לאט לאט נוספו לי דברים נוספים של Samsung, כמו הGalaxy Buds, הטאבלט Galaxy Tab A10.1 שעדיין עובד מצוין כבר כמעט 5 שנים, מסך מחשב מצוין ועוד, ועוד, ועוד...
מאז 2017 אני עוקב אחרי כל הכרזה והכרזה בשידור חי וכל מי שמכיר אותי יודע שאני אוהב מאוד כל דבר שקשור לSamsung ושאני יודע כמעט כל דבר הקשור לSamsung...
אמנם יש לי את הGalaxy S20, הFan Edition הופך את כל החוויה של הGalaxy S להרפתקה מופלאה!!

חשוב לי לומר, גם אם אני לא אזכה, שלדעתי הFan Edition החדש הוא לא רק גרסת מעריצים לSamsung, אלא טלפון המכריז על תקופה חדשה של טכנולוגיה עם חידושים מופלאים כמו קצב ריענון גבוה, מצלמות מקצועיות, 5G, ואני שמח מאוד שSamsung מובילה את החדשנות המדהימה הזאת!

בכל מקרה, מי שיזכה/ תזכה בGalaxy S20 FE ירוויח/ תרוויח בגדול!!

View solution in context

Solution
IlinT
Beginner Level 5
מבצעים והטבות
אני חושבת שמגיע לי לזכות מכיוון שאני אחרי ניתוח לייזר בעיניים ומגיע לי משהו נחמד ומעולה לפינוק עצמי ומה טוב יותר מגאלקסי חדש 😄.
מאז שאני זוכרת את עצמי עם טלפון (שהוא לא נוקייה עם אנטנה קטנה) היה לי סמסונג. התחלתי עם סמסונג כסוף וקטן כבר לקראת החטיבה ובסוף החטיבה כבר היה ברשותי סמסונג גאלקסי s2. לאחר מכן לא עזבתי לרגע את הסדרה הזו ושדרגתי טלפון אחת לכמה שנים, יש לי את כל הקופסאות עדיין. חלק מהמכשירים שרדו וחלק לא 😪
בקיצור, אני מעריצה אמיתית

View solution in context

367 Comments
ShlomiBM
Beginner Level 5
מבצעים והטבות
מאז ימי קדם, ממש פרה-היסטורי, מהימים שהבלוק של נוקיה שלט בעולם - מעולם לא היה לי מכשיר מיצרן אחר! אין על מכשירי סמסונג!!!
shaharb
Beginner Level 2
מבצעים והטבות

אני צריך לזכות בs20 בגלל שלאבא שלי יש יום הולדת בחודש הבא ואין לי מה לקנות לו, הטלפון שלו נשבר לו, ואני רוצה להביא לו טלפון חדש ואין לי את הכסף כדי להביא לו, ואף אחד מהמשפחה שלי לא יכול לעזור לי, אז בגלל זה אני מנסה לזכות כאן בטלפון בשבילו😢

אולי אתם תוכלו לעזור לי להביא לו טלפון חדש, הוא יאהב אותו ממש וגם אותי שאביא לו אותו

Mtickcom
Beginner Level 3
מבצעים והטבות

אני אוהד גלקסי מאז הטלפון הראשון שלי. גם לפני הסמרטפונים רציתי תמידי סאמסונג אבל קנו לי נוקיה. הסמארטפון הראשון שלי היה הגלאקסי 2. מאוד אהבתי ומאז רק יש לי גלאקסי. אני סטודנט לקולנוע ואני חייב את המצלמות שיש ל20. בבקשה בבקשה תנו לי

Alexandre89
Active Level 1
מבצעים והטבות
אני נורא אוהב אתכם , ואני משתתף בפעילויות להגנת הסביבה , לשמור על המדינה שלנו .
duk577
Beginner Level 5
מבצעים והטבות
מאז הגלקסי האס 1 שהיה לי תמיד קניתי רק גלקסי כול סדרת סמסונג היה לי אין על סמסונג ותמיד רק סמסונג אני קונה
אבא
Active Level 1
מבצעים והטבות
איך נרשמים להגרלה ?
אבא
Active Level 1
מבצעים והטבות
אני רוצה לזכות כי אני חייל מתנדב בשירות הסדיר עם חוגר בחייל האוויר אני ועוד חברים בפרויקט שנקרא גדולים במדים עכשיו בגלל המצב אני לא בצבא ואני בבית שלי אשמח שאפול מזלי בהצלחה
חתיך
Beginner Level 2
מבצעים והטבות
שלום אני שלמה גם מתנדב בצהל עם פרויקט גדולים במדים ובגלל הקורונה אני לא בצבא אלה בבית וגם שהתגייסתי עלו אותי לערוץ 12 בטלויזיה כל ישראל ראו אותי היה מרגש מאוד עד הבכי מקווה שהייתי יצירתי בהצלחה
Solution
Idan26
Active Level 1
מבצעים והטבות
מהטלפון הראשון שלי- Samsung Galaxy Ace עד הטלפון שלי היום- Galaxy S20 אני מת על Samsung.
לאט לאט נוספו לי דברים נוספים של Samsung, כמו הGalaxy Buds, הטאבלט Galaxy Tab A10.1 שעדיין עובד מצוין כבר כמעט 5 שנים, מסך מחשב מצוין ועוד, ועוד, ועוד...
מאז 2017 אני עוקב אחרי כל הכרזה והכרזה בשידור חי וכל מי שמכיר אותי יודע שאני אוהב מאוד כל דבר שקשור לSamsung ושאני יודע כמעט כל דבר הקשור לSamsung...
אמנם יש לי את הGalaxy S20, הFan Edition הופך את כל החוויה של הGalaxy S להרפתקה מופלאה!!

חשוב לי לומר, גם אם אני לא אזכה, שלדעתי הFan Edition החדש הוא לא רק גרסת מעריצים לSamsung, אלא טלפון המכריז על תקופה חדשה של טכנולוגיה עם חידושים מופלאים כמו קצב ריענון גבוה, מצלמות מקצועיות, 5G, ואני שמח מאוד שSamsung מובילה את החדשנות המדהימה הזאת!

בכל מקרה, מי שיזכה/ תזכה בGalaxy S20 FE ירוויח/ תרוויח בגדול!!