Original topic:

Game booster/lanucher

(Topic created on: 03-23-2024 05:23 PM)
99 Views
DANIEL550
Active Level 4
Options
גיימינג
היי , תסבירו בפשטות שני דברים - 1-מה ההבדל בין game launcher ובוסטר? לא הבנתי איזה מהם עוזר לביצועי המשחקים לא מגוגל ולא מצאט גי פי טי.
2- איך אני עורך את ההגדרות כדי לעשות את הביצועים הכי טובים שאפשר ? יש לי s24+ .
8 Comments
גיימינג
האפליקציה Gaming Hub (לשעבר Game Launcher) היא ריכוז של כלל המשחקים שמותקנים לך על המכשיר, עם סטטיסטיקות, התראות, מידע ועוד.

Game Booster מאפשר לך להגדיר כל מני אופציות לשימוש במהלך משחק.
כחלק ממנו קיים גם GOS שאחראי לנהל את הביצועים של המכשיר במהלך משחק, ובמידת הצורך להפחית ביצועים כדי לשמור על איזון בצריכת הסוללה, חום המכשיר והגרפיקה.
אם לא תרצה שהוא יעשה את זה, תיכנס ל"מעבדות" ותפעיל את "ניהול ביצועי משחק חלופי".
DANIEL550
Active Level 4
גיימינג
אוקיי אחי .
0 Likes
גיימינג
אם עזרתי לך, אשמח שתסמן את תגובתי הראשונה עם התשובה כפתרון ע"י לחיצה על 3 הנקודות לצד התגובה הרלוונטית, קבל פתרון.
0 Likes
DANIEL550
Active Level 4
גיימינג
האמת שלא נראלי שמה שאמרת עזר ... המשחק עדיין נתקע ...
0 Likes
DANIEL550
Active Level 4
גיימינג
המשחק warzone cod כן
0 Likes
גיימינג
המשחק הזה יחסית חדש ועד כמה שידוע לי, היו לו בעיות תאימות שדווקא תוקנו.

אם אתה מוריד את רמת הגרפיקה במשחק עצמו זה עדיין קורה?
0 Likes
DANIEL550
Active Level 4
גיימינג
רמת גרפיקה הייתה גבוהה(אך בכלל לא נראתה ככה אגב היא נראתה מדיום) , עכשיו הורדתי מגבוה למדיום , לא עזר ...
משגע אותי הדבר הזה ...
אגב אני משחק גם בחוץ וגם הויי פיי שלי בבית חלש אז גפ כדאני משחק בבית אני לא בטוח שהויי פיי תמיד יעזור .... עזר קצת בסשן משחקים אחד ....אלו שתי סיבות למה אני לא על ויי פיי לרוב ...
0 Likes
DANIEL550
Active Level 4
גיימינג
שמע נראלי שכבר איכנע כי אין לי יותר מדי זמן להתעסק עם זה , במקום זאת אנסה לשחק בטאבלט בתקווה שבטאבלט זה לא יהיה. ..
0 Likes