Original topic:

[מדריך] Nice Lock

(Topic created on: 03-26-2021 05:55 PM)
230 Views
HanyM
Active Level 7
Options
אפליקציות ושירותים
Good Lock לא נתמכת בישראל, אבל יש אפלקציות שיכולות לעשות את המרב ש Good Lock יכולה לעשות, לדוגמה: Nice Lock שהיום נדבר עליה.

1. נלך ל - Google Play ונכתוב: Nice Lock.
2. אחרי שהתקנו את האפלקצייה, עדיין אנחנו לא יכולים להשתמש בתוכנה, מה עושים? נלחץ על מה שאנחנו רוצים, ונלחץ על OPEN SUPPORT THREAD.
3. אחריי שלחצנו, נרד למטה באתר, ונלחץ כאן:

image

4. אחרי שלחצנו, זה המסך שמופיע, נלחץ על מה שאנחנו רוצים להתקין: לדוגמה: Task changer

image

5. אחריי שלחצנו על מה שאנחנו רוצים, זה המסך שמופיע: לדוגמה Task Changer, נרד למטה ונלחץ על הורדה של הגרסה האחרונה.

image

6. אחריי שלחצנו על ההורדה זה מה שמופיע: נלחץ על Download APK

image

** במידה וזה לא מופיע, אז נלחץ על see available APKS 

image

וכשלחצנו, מביא לנו הורדות זמינות.
אז אחריי שלחצנו על הורדוה זמינה נלץ על הורד APK.

ולסיכום, וידיאו כדי לדעת הכל בבירור: https://youtu.be/ZB5061DBiuk

מקווה שאהבתם את הפוסט! ומקווה שעזרתי!
13 Comments
EladSolomon
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
תודה על המדריך המפורט! חשוב לציין שזו דרך לא רשמית מכיוון שהתוכנה הנ"ל אינה נתמכת בארץ על ידי סמסונג.
אך היא בהחלט מספקת את סביבת העבודה האהובה.
שוב תודה על המדריך!
אפליקציות ושירותים
Nice Lock היא סה"כ לאנצ'ר למודולים של סמסונג, ביצוע הפעולות והמודולים עצמם הם עדיין של סמסונג, פשוט מורידים אותם ממקור צד שלישי, זה אותו דבר.
ShacharMor
Active Level 6
אפליקציות ושירותים
לירון צודק.
אפליקציות ושירותים
תודה על המדריך המושקע!
למה בעצם אתה ממליץ להשתמש ב Good Lock?
HanyM
Active Level 7
אפליקציות ושירותים
לא התכוונתי להמליץ, התכוונתי לעשות מדריך למי שאהב את התוכנות של Good Lock, יש דרך להתקין אותה, וגם, מה שאני אוהב, אני גם אוהב לשתף אותו אתכם :)
אפליקציות ושירותים
כל הכבוד!
(את זה הבנתי😉)
הכוונה שלי היתה, מה יש שם שאתה מעדיף למשל, על פני הרוטינות הקיימות של ביקסבי או דברים כאלו.
מעניין אותי לדעת מה ההעדפות של סמסונגאים אחרים :)
HanyM
Active Level 7
אפליקציות ושירותים
אה פשוט הבנתי אותך לא נכון 😅 ..
אני אוהב שם את Home up ו Them park שכל כך מענינים אותי ואני משתמש בשניהם הכי, וגם זה של אפקט עוצמת הקול גם אהבתי אותו (אהבתי אותו בגלל שאחרי עדכון One UI 3 הווליום א מימינה ובזה של עוצמת הקול אפשר להגדיר אותו למעלה כמו שהיה פעם ואני לא משתמש בשגרות בגלל שיש כבר שגרות בטלפון ללא תוכנה.
אפליקציות ושירותים
יש לו באמת המון שימושים

תמיד חשוב לזכור שהמטרה היא כמו מעין בטא מותאמת והתאמה למתקדמים של חלק מההגדרות

הרבה מהאלמנטים של good lock שהצליחו גם נכנסו להגדרות של כל מכשיר (לדוגמא edge lighting) שהופיע כמודול של good lock

יש כמה שהייתי ממליץ לכל אחד להסתכל
1. Theme park בשילוב של keycafe שנותן את המקלדת שבתמונה עם רקע ומקשים בהתאמה אישית
2. Sound assistant שאפשר למצוא גם בחנות סמסונג בישראל
3. Home up שאחת מהאפשרויות שאני אוהב שם זה לשנות את העיצוב של החלפת היישומים
4. Penup שמתאים לשימוש למי שיש עט במכשיר כמו tab או נוט

יש באמת עוד הרבה אפשרויות למי שרוצה להתאים את הטלפון לפרטים הקטנים (כמו clockface שמתאים לשעון והתראות במסך נעילה) תלוי עניין העדפה אישית ואם אתה אוהב התאמה אישית ממליץ בחום להיכנס לעומק בסרטונים ביוטיוב ולגלות את העולם הזה

Screenshot_20210326-175029_Samsung Members_135154.jpg

אפליקציות ושירותים
אני מאוד אוהב קסטומיזציה, עוד מתקופת ה S הראשונים וה Romים המותאמים שהיו בשבילם..
מה שכן, מאחר וזה לא אפליקציה רשמית, אני די חושש מלהתחיל עם כל מיני באגים, פרצות אבטחה וכו'