Original topic:

[מדריך] Good Lock - NavStar

(Topic created on: 07-02-2021 05:28 PM)
114 Views
nadau3
Options
אפליקציות ושירותים
היי ממברס 

היום אני אמשיך בסדרת המדריכים של המודולים של Good Lock 
המודול (הרחבה) שנרחיב לגביה היום היא NavStar 

אז מה השימוש שלנו במודול?
NavStar מאפשר לנו לעצב וערוך את תפריט ומחוות הניווט בטלפון, להוסיף קיצורי דרך ועוד כמה אלמנטים שאגיע אליהם בהמשך

למי שפעם ראשונה רואה או שומע על Good Lock אני מצרף בסוף המדריך קישורים להסבר איך נשתמש בGood Lock כאן בישראל ומדריכים קודמים בנושא

אז.
אחרי כל ההקדמה בואו נתחיל

כדי להיכנס לתפריט של NavStar ניכנס לNice Lock (או כל חלופה אחרת שבחרתם) ונבחר בNavStar
לאחר מכן יפתח לנו האופציות לעריכה כשבתחתית המסך תיהיה לנו אפשרות לבחור איזה תפריט ניווט נרצה לערוך כפתורים/מחוות

image

אפשרויות עיצוב במחוות

אז קודם בראש התפריט נעביר את אפשרות העיצוב לON 

1. Tranperant hint - תיהיה אפשרות העיצוב הראשונה שתהפוך את הפס בתחתית המסך לשקוף כדי לראות דרכו

2.Back gesture sensevity - תאפשר לנו להגדיל ולהקטין את השטח הרגיש למחוות החזרה לאחור 

image

3. Gesture handle - תאפשר לנו לעצב את פס הניווט בתחתית, להגדיל ולהקטין אותו ולבחור את הצבע

image

4. כפתור RESET כדי להחזיר את הכל למצב הקודם

אפשרויות עיצוב בשורת כפתורי ניווט:

אז קודם כל בראש התפריט נעביר את אפשרויות העיצוב לON 

תיהיה לנו אופציה של New configuration ומתחת תפריט של עיצובים מוצעים/מוכנים מראש שנוכל לבחור

image

במידה ונרצה לעצב אישית נלחץ על New configuration מה שיפתח לנו את התפריט העיצוב אישי
עם 3 קטגוריות בתחתית שאפרט בנפרד על כל אחת

1.האפשרות הראשונה היא Background color - בחירת צבע רקע מתוך 7 אפשרויות קבועות
פשוט נבחר את הצבע שאנחנו רוצים ע"י לחיצה עליו מהרשימה

image

2.האפשרות השניה תיהיה Button layout - המאפשרת לנו לבחור את מיקום הכפתורים בתפריט ועוד יותר חשוב לבחור איזה כפתורים יהיו שם 

נבחר האם אנחנו רוצים שהכפתורים יהיו מיושרים לימין או לשמאל ע"י בחירה ברשימה 

image

ולאחר מכן נלחץ על Add Button ונבחר איזה כפתורים נרצה להוסיף מהרשימה ובסיום נלחץ על Done בראש הדף

image

3.האפשרות השלישית תיהיה Icons - תאפשר לנו לבחור את הסמלים שיופיעו בכפתורים שבחרנו והשקיפות של פס הניווט

קודם נבחר את השקיפות ע"י גרירה של הפס ימינה ושמאלה כדי להתאים את השקיפות המתבקשת 

image

לאחר מכן נלחץ על האייקונים מתחת ונבחר את העיצוב שלהם מהרשימה

image

הרחבה לגבי התאמה אישית -  נוכל במקום לבחור את הסמלים המותאמים לבחור תמונה מהגלריה ולהשתמש בה כסמל ע"י לחיצה על More icons בתפריט מה שישלח אותנו לגלריה לבחור את התמונה - לשים לב שאת התמונה נצטרך לחתוך לגודל המתאים אחרי שנבחר אותה ולכן מומלץ לבחור תמונות שאנחנו לא נרצה אותם מלאות אלא רק חלק מאותה התמונה.

לאחר שסיימנו לבחור ולעצב נלחץ על SAVE 

והנה זה הכל להפעם
התחדשנו בתפריט ניווט מותאם אישית

למי שטרם התנסה או הכיר את Good Lock וכיצד נוכל להשתמש בו בארץ מצרף מדריך מצוין שכתב @HanyM בנושא

בנוסף למי שעניין אותו מצרף כאן קישורים למדריכים קודמים שלי בנושא

מדריך בנושא ClockFace:

13 Comments
EladSolomon
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
תודה רבה! מדריך מושקע ומפורט
0 Likes
אפליקציות ושירותים
כל הכבוד על ההשקעה!
זה מודול מאוד שימושי, אם כי לא הרבה עבור משתמשי המחוות.
מה שהכי חסר לי כמשתמש מחוות היא הוספת כפתורים לשימושים נוספים.

אז כן, אני משתמש בדברים אחרים לזה.
אפליקציות ושירותים
כן זה דיי חבל אבל המודולים שם משתדרגים לאורך הזמן אז גם סביר שיוסיפו כפתור דומה בעתיד
0 Likes
אפליקציות ושירותים
המודול הזה וגם המחוות של סמסונג ותיקים שניהם, עד כה לא הוסיפו, וכשכן הוסיפו, אז הוסיפו את מה שיש עכשיו - רגישות למחוות חזור, עיצוב הקו של המחווה והשקיפות שלו, כך שאני לא בונה על פונקציונליות בקרוב.
אפליקציות ושירותים
בתור קיצורי דרך

בדקת את +one hand operation?

יש לו אפשרות להוסיף מחוות נוספות ושימושיות מאוד למי שיש רק גלילה במחוות
אפליקציות ושירותים
כן, אני משתמש בזה כמובן. מהשנייה שזה יצא בגרסתו הראשונה.
MonSamsung
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
איזו השקעה כל הכבוד!
אפליקציות ושירותים
תודה רבה 🙏
אפליקציות ושירותים
איזה מלך!
ובדיוק רציתי לבקש ממך, אם תוכל לרכז את כל שאר המדריכים איפשהו 😎