Original topic:

[מדריך] Good Lock - MultiStar

(Topic created on: 06-07-2021 07:22 PM)
176 Views
nadau3
Options
אפליקציות ושירותים
היי ממברס,

היום אני מתחיל סדרה של מדריכים בנושא GOOD LOCK וההרחבות שלו.
כל פעם אני אתמקד במודול (הרחבה) אחרת עד שנסיים את כולם ותוכלו לשלוט בתכונות הגלאקסי שלכם ברמות שלא ידעתם שקיימות.

לפני הכל מספר דברים שחשוב לי לציין.

1. למי שטרם יודע מה זה GOOD LOCK מוזמן לראות את הפוסט המצוין שנכתב ע"י Hanym@ בנושא שנותן רקע כללי, ולמרות שתכונה זאת עדיין לא זמינה בישראל איך אנחנו בכל זאת יכולים להנות מכל הדברים הטובים שהיא מציעה.

2. חשוב לי לציין שבגלל שהתכונה עצמה לא נתמכת באופן רשמי עדיין בישראל כל היישומים זמינים להורדה באמצעות אתרים צד ג' בלבד למעט מספר מועט של הרחבות שניתן להוריד ישירות מהgalaxy store שאני אציין אותם בכל מדריך רלוונטי.

3. חלק מהתכונות של GOOD LOCK הם נסיוניות ולכן אפשרי שיהיו הרחבות שלא יעבדו 100 אחוז חלק- אבל מניסיון אישי עד עכשיו כמעט ולא נתקלתי בשום באג חריג/יוצא דופן.

אז.
אחרי כל ההקדמה הזאת 
בואו נתחיל אתה המדריך הראשון.

אז מה בעצם מאפשר לנו המודול MultiStar?

המודול מתעסק בעיקר בכל הקשור לעבודה בתצוגה מפוצלת ומוסיף עוד המון אפשרויות מעניינות ושימושיות
כמו הרחבה וצמצום של המסכים, לאפשר תצוגה מפוצלת בכל היישומים גם אם לא בהכרח נתמכים מלכתחילה ועוד.

איך נשתמש ביישום?
1. אחרי שסיימנו עם ההורדה של היישום (על פי המדריך של HanyM למעלה) ניכנס לnice lock ונבחר ב multistar
2. בתפריט שייפתח לנו נבחר את ההגדרה שנרצה לשנות.

image

image

אז מה ההגדרות שם ומה כל דבר עושה?

1. quick launch of the multi window - מאפשר להפעיל את פיצול המסך ביישום ע"י לחיצה ארוכה על כפתור מנהל היישומים.

2. enable multi window to all apps - מאפשר לכל היישומים במכשיר לעבוד בתצוגה מפוצלת גם אם לא נתמכים מהתחלה

3. pop-up view screen zoom - כאשר נפתח יישומים במצב פופ אפ המכשיר יבצע זום אאוט כדי להראות יותר תוכן במסך

דוגמא לפני הפעלת ההגדרה

image

דוגמא לאחר הפעלת ההגדרה

image

4. immersive mode - מסתיר את שורת הסטאטוס בר ותפריט הניווט (באופן דיי דומה למסך מלא שחלקיכם מכירים מההגדרות והמשחקים) כאשר אנחנו פותחים יישומים בתצוגת מסך מפוצל.

image

5. pop-up view action - מאפשר להכניס יישום למצב פופ אפ ע"י גרירה של המסך מהפינה הימנית או השמאלית לכיוון למטה. 

image

6. the app size strech to camera hole - מאפשר להגדיר באופן שרירותי איזה יישום יהיה בתצוגה מלאה ואיזה יישום יעצור את התצוגה מתחת לקו של המצלמה

דוגמא לפני הפעלת ההגדרה

image

דוגמא לאחר הפעלת ההגדרה

image

וזה הכל להפעם

מקווה שחידשתי למי שלא הכיר

ספרו לי בתגובות מה ההגדרה שבטוח תוכל לשמש אתכם 😀

20 Comments
EladSolomon
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
תודה על המדריך המושקע והמפורט!
HanyM
Active Level 7
אפליקציות ושירותים
מדריך מעולה! תודה על ההשקעה:)
אפליקציות ושירותים
תודה מקווה שזה בסדר הקישור ששמתי למדריך שלך
HanyM
Active Level 7
אפליקציות ושירותים
כן אין בעיה
MonSamsung
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
כל הכבוד!! תודה גדולה על ההשקעה!
oriyakov
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
אם כבג דיברו על הנושא הזה פה מענייו למה good lock לא מגיע לארת וצריל להוריד מהאינטרנט
MonSamsung
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
זכור לי שעלתה פה בקהילה השאלה הזאת כמה וכמה פעמים... אני חושבת שישראל היא לא היחידה שזה לא הגיע אליה.
יהיה צריך אם כך להמתין ולראות לאן זה מתפתח. זה שיש אפשרות להוריד זה כבר טוב...
oriyakov
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
מה כבר יש לפתח אי אפשר פשוט לאפשר להוריד את סה בארץ וזהו? עובדה שאם מורעדים מהאינטנרט זה עובד
MonSamsung
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
התכוונתי להתפתח במובן של "לאן זה מתקדם", לאן נושבות הרוחות.... לא במובן של "פיתוח" האפליקציה.
אין לי מושג למה זה לא בארץ ולמה בכל זאת זה עובד כשמורידים.