Original topic:

[מדריך] Good Lock - LockStar

(Topic created on: 06-10-2021 11:43 PM)
258 Views
nadau3
Options
אפליקציות ושירותים
היי ממברס 

היום אני ממשיך את סדרת המדריכים של הGood Lock המאפשר לבצע התאמות מתקדמות בעיצוב המכשיר

קודם כל למי שעדיין לא מכיר מצורף קישור לפוסט הסבר מצוין של @HanyM בנושא : https://r2.community.samsung.com/t5/אפליקציות-ושירותים/מדריך-Nice-Lock/td-p/7684410

אז מה זה LockStar ולמה הוא נועד?

lockstar זהו מודול [הרחבה] המאפשר לנו לקחת את את מסך הנעילה ולהוסיף לו פונקציות ועיצובים, מגודל ומיקום השעון ועד לכמות היישומים שיש להם קיצור דרך במסך הנעילה

עכשיו אחרי הקדמה בואו נראה מה הפונקציות והאפשרויות שנפתחות בפנינו ואיך ננצל אותם.

image

כאשר ניכנס להגדרות של lockstar שנמצאות בתוך good lock יפתח לפנו מסך שנותן לנו לבחור איזה מסך נרצה לערוך
1. מסך נעילה אנכי
2. מסך נעילה אפקי
3. טיימר לכיבוי המסך

במקרה הזה אפשרויות העריכה זהות מאוד לשניהם ולכן אני אתמקד רק במצב אנכי

אז אחרי שנבחר באפשרות הראשונה וניכנס למצב עריכה יהיו לנו מספר אפשרויות עריכה שיופיעו בתחתית המסך ואני אפרט כאן מה אפשר לבצע בכל אחת מהן.

1. POSITION - זה יאפשר לנו למקם את השעון, ההתראות, והווידג'טים איפה שנראה לנו נוח - מה שנדרש מאיתנו הוא רק לסמן את הפריט שאחנו מעוניינים להזיז ולגרור אותו למקום הרצוי.

image

2. WALLPAPER - מאפשר לבחור את הרקע באופן דומה למה שכבר קיים בטלפון

3. CLOCK - מאפשר לנו לבחור את עיצוב השעון ולאחר מכן להגדיל ולקטין אותו - מה שנדרש מאיתנו הוא לבחור את העיצוב הרצוי ולאחר מכן רק להזיז ימינה ושמאלה את המד באמצע כדי לבחור את הגודל הרצוי.

image

4. ITEMS - מאפשר להוסיף ולהסיר פיצ'רים במסך הנעילה 
את השעון, הווידג'טים, הסטאטוס בר, ההתראות ועוד.. - כדי להוסיף/להסיר אנחנו נלחץ על הפריט שאנחנו רוצים לשנות מהרשימה.

image

טיפ קטן ושימושי : בshortcuts אנחנו יכולים לבחור מספר אפשרויות שאחת השימושיות שבהם נותנת לנו את האופציה לאחסן עד 5 יישומים בקיצור דרך במסך הנעילה - כדי להפעיל נלחץ על כפתור ה shortcuts 3-4 פעמים עד שיהיה רשום Multiple 2/Multiple 4 
לאחר שנפעיל את האפשרות תישאר לנו מעין "מגירת יישומים" במסך נעילה אליה נבחר איזה יישומים להוסיף

image

בסיום ההגדרות נלחץ SAVE בפינה הימנית העליונה וזהו 
יש לנו מסך נעילה בהתאמה אישית 

וזהו להפעם
מקווה שתפיקו את המיטב מכל האפשרויות שנפתחו בפניכם.

למי שמעוניין להשלים פערים שם כאן קישור למדריך הראשון שלי בנושא GOOD LOCK

מדריך בנושא MultiStar: 

9 Comments
אפליקציות ושירותים
תודה.
גם אני משתמש בזה.
אפליקציות ושירותים
כן בהחלט שימושי 👍
0 Likes
EladSolomon
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים