cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
elifg
Active Level 3

User Statistics

  • 44 Likes
  • 2 Solutions

User Activity

Telefon görüşmesindeyken arayan kişilerin çağrısı ne konuşma geçmişine düşüyor ne de ekranıma. Kaç kere madur oldum bunun çözümü yok mu?
Bölünmüş ekran kullanamıyorum. Kullanmak istediğimde ekran kapanıyor. Hatta bazen telefon da kapanıyor. Android 11e yükselttikten sonra oldu. Fabrika ayarlarına falan dönmek istemiyorum içinde bir sürü belge ve bilgim var uğraşamam taşımakla. Nasıl b...
Merhaba m21 kullanıcıları. Güncelleme yaptınız mı, memnun musunuz? Ekran süresinde azalma oldu mu, android 11le de batarya aynı performansı mı veriyor?
Telefon 1 aylık, yüksek parlaklıkta çok az kullandım. Başta nasıldı hatırlamıyorum şu an ekran biraz sarımtırak, can sıkıcı, normal midir?  Bir de karanlık modda en yüksek parlaklıkta kullanmak amoled yanığı yapar mı?
Merhabalar, M21 super amoled ekranlı telefonuma ilk önce temperli cam aldım. Kenarlarda boşluklar kalması ve ekran kalitesini beni rahatsız edecek kadar düşürmesi nedeniyle tam ekran koruyucu almaya karar verdim. Onun da en iyisi seramik nano cam diy...