cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Niko5
Active Level 4

User Statistics

  • 88 Likes
  • 1 Solutions

User Activity

Merhabalar; A31 cihazımin garantisi bitmek üzere ve son bir ayda birkaç kere bir anda sim okumama sorunu ile karşı karşıyayım. Acil durumlar uyarısı çıkıyor sim kart yokmuş gibi davranıyor ve kartı çıkarıp takmadan düzelmiyor. Çift simli cihazımda ik...
    Merhabalar a31 cihazları için Ekim ayı güvenlik yaması dağıtılmaya başlanmıştır. Listelerde a31 ler 6 aylık güncelleme sınıfında görünsede 3 ayda bir güncelleme gelmesi ayrı bir ironi.
Merhabalar a31 cihazımda kilit ekranını kaldırdığımda sadece kaydırma yaptığım zaman cevapsız bir arama geldiğinde direkt anasayfa açılıyor yeniden başlatma telefon uygulamasi önbellek temizleme one ui arayüz veri temizleme hepsini yaptım fakat hala ...
Merhabalar, pc bağlantısı üzerinden adb ile sildiğim uygulamalar telefonu formatladiktan sonra tekrar geliyor. Adb uygulamayı gizliyor mu silinmiş gibi mi gösteriyor? Root atmadan telefon ile gelen uygulamaları nasil köklü şekilde silebilirim?
    Merhabalar cihazım a31 bir buçuk yıldır kullanıyorum ve pil durumunu merak ettim bu uygulama kullanım açısından doğru verileri yansıtıyor mu bataryanın ömrünü öğrenmek için nasıl kullanmalıyız bilgi sahibi olan var mı? Teşekkürler..