cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
ERHCA
Active Level 2

User Statistics

  • 26 Likes
  • 0 Solutions

User Activity

Son güncelleme sonrası telefonun sesi hissedilir derecede azaldı. Sizlerde de aynı şeyi **bleep** eden oldumu? Her türlü ayarı yapmama rağmen eski müzik sesi gibi gelmiyor. Hoparler gücü azaltılmış sanırım. 
Arkadaşlar merhaba. Samsung S10 Plusum var. Suan Android 10 yüklü android 11 geri dönüşler kötü olduğu için And 11 yüklememiştim. ANDROİD 12 ne durumda? Batarya durumu, donma kasma durumu nasıl, ısınma var mı? Oyun performansları nasıl?  Stereo ses s...
Herkese selam. Uzun bir süredir android 11 e geçmeyi düşünmedim suan android 10 kullanıyorum. S10 plus kullanıcıları android 11 den memnun mu? Ve s10 plus için one ui 3.1 suanda mevcut mu? 
    Burdaki ayarlardan simge şekillerini değiştiriyorum ama bazısı değişiyor bazısı aynı kalıyor. Vurgu renginin hiç bie etkisi yok zaten. Bu konuda bilgisi olan var mı? 
1 Temmuz 2020 güncellemesinden sonra özellikle instagram ve diğer birçok uygulamada hata alıyorum. Direk uygulamadan atıyor. Silip tekrar yükledim ama değişen birşey olmadı. Aynı sıkıntıları yaşayanlar var mı? 
Following