cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Blackbelt
Active Level 2

User Statistics

  • 15 Likes
  • 0 Solutions

User Activity

5 adet I harfi yaz, bir boşluk yap sonunda ve klavye kapanıyor artık yazdırmıyor. Şimdi güncelleme geldi ama sorun düzelmedi. Samsung bana klavyeni sıfırla olmadı telefonu sıfırla gibi garip bir çözüm önerdi. Tabi ki telefonu sıfırlama yapmadım öyle ...
Bir sürü para verip EKG ölçümü yapabilmek için Kardiyoloji uzmanımın tavsiyesi ile wacth 4 aldım ve cihazın ECG ölçümü yapamadığını öğrendim ancak ürün reklamlarında yapabildiğini görüyorum. Bu fonksiyon bu ülkede mümkün değil uyarısı geliyor. Şimdi ...
Herkese merhaba,   S20 serisi dünyada çıktığında buna Kore de dahil, her yerde 5G olarak satıldı, cihazı satın aldım ve Türkiye de 5G olmadığını gördüm. Bu cihazlarda 5G var da aktif mi değil? Bu bir pazarlama stratejisi mi?
Samsung S20 plus cihazının hoparlör kısmı nasıl etkin olarak temizlenebilir? Bazı uygulamaları sildim ve ses yükseldi ama müzik ve video seslerinde hala kulak hoparlörü sesi daha az çıkıyor. 
S20 plus da power fm aplikasyonu kendi kendine kapanıyor. Araç Bluetooth bağlıyken bixby bazen çalışıyor bazen çalışmıyor ve telefon sesi sanki 2.sim karttan aranıyor gibi olmayan 2.sim kartın zil sesi ile zil sesi çalıyor.