cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
kilicaner
Active Level 3

User Statistics

  • 30 Likes
  • 0 Solutions

User Activity

Arkadaşlar daha önce de yazmıştım s22 cihazımda ekranda sararma var. Bugün cihazı servise götürdüm, servis cihazı test etti hiç bir sorun olmadığına kanaat getirdi. Kabul etmedim ancak hiç bir çözüme de ulaşamadık. Çözüm merkezi ile görüştüm, başka b...
1 aylık samsung s22 cihazımı mağazadaki başka bir s22 ile denediğimde bendeki ekranın cihazının daha sarı olduğunu **bleep** ettim. Bütün ekran ayarlarını aynı yapıyorum benim ekranım daha sarı görünüyor. Sebebi hakkında bilgisi olan var mıdır?
Arkadaşlar merhaba. Samsung s9+ telefonumda geçen sene temassız ödeme yapabiliyordum. Bu sene s21 de yapamıyorum. Çözümünü bilen var mıdır?
Arkadaşlar merhaba. S21 de herhangi bir yerde ekrani soldan sağa çekerek bir önceki sayfaya dönerken bir ok çıkıyor. Bu oku kapatmanın bir yöntemi var mı?
S9+ telefonumun garantisinin bitmesine 1 ay kala amoled yanağından kaynaklı olarak ekranı garanti kapsamında değişti. Aradan 7 8 ay geçti ve şu an eskisinden daha şiddetli şekilde amoled yanığı var? Şu an cihazın garanto süresi bitmiş durumda. Değişt...