cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

pil tasarruf modu

(Topic created on: 09-19-2020 02:46 PM)
435 Views
ÆX512
Active Level 6
Options
Tabletler

Merhaba arkadaşlar Dün bir arkadaşımız güç tasarruf modu daha çok pil tüketimine sebep oluyor diye bir gönderi açmıştı çok haklıymış şu anda güç tasarruf modu kapalı ve 83 şarjım var Normalde güç tasarruf modunda aynı kullanımında yaklaşık 65 ila 70 arası bir şarjım kalıyordu Yani benim düşüncem bu güç tasarruf modunda bir sorun var daha çok şarj bitiriyor Android 10 sürümü sonrası böyle olmaya başladı Benim düşüncem bu yazılımsal bir sorun ve acilen bir el atılması gerekiyor

şimdi bazı arkadaşlar diyecek farklı kullanımda farklı şarj oranları ile karşılaşabilirsiniz diye hiçbir alakası yok arkadaşlar Çünkü aynı kullanım aynı saatler arası hiçbir şekilde farklı bir özelliği açıp kapatmadım

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Tabletler

Merhaba alpenesx51yedek,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
5 Comments
ÆX512
Active Level 6
Tabletler
aranızda güç tasarruf modunda kullananlar varsa bir gün de kapatıp denesin Acaba nasıl bir performans ile karşılaşacaklar
Anonymous
Not applicable
Tabletler
Valla ben güç tasarrufu kapalı kullanınca şarjım daha hızlı bitiyor Telefonda tablet ise adaptif güç modu kullanıyorum 2 gün gidiyor
0 Likes
slite35
Active Level 7
Tabletler
Kardeşim o kişi bendim dediğim gibi sende aynı şeyi farketmişsin tasarruf modu mesela 1 hafta açık kullandım o bir hafta içerisinde sadece 1 günde 12 saate yakın ekran süresi alıyorum geriye kalan zamanlarda tasarruf modu kapalıyken daha az şarj harcıyor.
selcuk007
Active Level 5
Tabletler
telefonlarinizin islemcisi yeterince hizli degilse siz islemcinizi yavaslatirsaniz .daha az isciye daha cok is yaltirdiginiz icin daha cok enerji gidecek.ve telefon daha cok isinacaktir.android 10 dan sonra islemcinize daha cok is dusecegi icin . bu guncellemede bunun ortaya cikmasi gayet makul.
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Tabletler

Merhaba alpenesx51yedek,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes