cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

kılıf

(Topic created on: 10-23-2020 05:33 PM)
444 Views
ÆX51
Expert Level 5
Options
Tabletler

Selam arkadaşlar internette şöyle bir bilgiye rastladım cihazı şarj ederken ve normal kullanım sırası kılıf ile kullanmak cihaza zarar verir diyordu acaba bu bilgi ne kadar doğru gerçekten kılıf ile kullanmak cihaza zarar verir mi Ben silikon kılıf kullanıyorum

Resolved!
ÆX51
Expert Level 5
Tabletler
iyi sen
buarada ismim ÆX51
ÆX51
Expert Level 5
Tabletler
?
Anonymous
Not applicable
Tabletler
I was curious about something Æ What difference does it make if it writes X51, what difference does it make if AEX51 writes The same thing, I think it is a little unnecessary to emphasize this, but it is your choice again.
ÆX51
Expert Level 5
Tabletler
orada soru işareti koyma sebebim arkadaşa nasılsın diye sordum cevap vermediği için yaptım Diğer türlü Bu arada ismim ÆX51 yazdığım yer Evet biraz gereksiz olmuş onu ben de **bleep** ettim Bir daha yapmam merak etme Seni rahatsız ettiysem kusura bakma
Anonymous
Not applicable
Tabletler
Discomfort is not just unnecessary so you fill the comment in vain, you pass it on in vain
ÆX51
Expert Level 5
Tabletler
yazdığın kopyalanmıyor Bundan dolayı çeviremiyorum Sen Türkçe'ye çevirip yazar mısın
Anonymous
Not applicable
Tabletler
I can't understand what you are saying. Problem with copying
Tabletler
AEX51 ama tank kılıf kullanma çünkü cihazı kullanım sırasında cihaz çok ısınabilir eğer telefon için kullanma ayn tablet içinde kullanma ben kullandım tank kılıf telefon için telefonu kullanırken çok ısınıyordu bende silikon kılıf aldım
ÆX51
Expert Level 5
Tabletler
en iyisi
Tabletler
AEX51 bu tank kılıf bide tank kılıf içi20201023_184524_2183.jpg20201023_184517_2182.jpg