cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

[haber] TAB S8 SNAPDRAGON İLE UÇUYOOOR!!!

(Topic created on: 10-23-2021 07:20 PM)
Rose67_
Expert Level 5
Options
Tabletler

Şirketin yeni nesil tableti Samsung Galaxy Tab S8, yeni sızıntılarıyla bizlere özellikleri ve tasarımı hakkında detaylar sunuyor. 

 
Şirket, genellikle her yılın ikinci yarısında Galaxy Note serisinin yanı sıra Galaxy Tab S serisi amiral gemisi tabletlerini piyasaya sürüyor. Ancak 2021’de şirket bu iki ürünü de iptal etti. Yine de aylardır Samsung Galaxy Tab S8 serisini duyuyoruz. Yeni tablet serisinin 2022’nin başlarında resmiyet kazanması bekleniyor. Bugün itibariyle de, geliştirme sürüm Tab S8 teknik özellik ve renderleriyle sızdırıldı.
 
 
image
 
 
 
Samsung Galaxy Tab S8 120 Hz ve Snapdragon ile Gelecek
Render sızıntılarını yapan kişi ayrıca tablete ait teknik özellikleri de ortaya çıkardı. Görüntülere göre tablet, selefi gibi düz bir çerçeveye sahip olacak. Ancak çerçeveler eskiye göre daha da minimal boyutta. Ön kamera da ideal olarak sağ çerçevede konumlandırılmış.
 
Arka tarafta, dikey olarak hizalanmış bir çift kamera dizisi, S Pen kalemini tutmak ve şarj etmek için bir manyetik şerit barındıracak. Sağ tarafta ise gömülü parmak izi sensörüne ve ses tuşlarina sahip bir güç düğmesi bulunacak. Altta ve yanda iki hoparlör ızgarası ve ortada ikincil bir mikrofon deliği bulunacak. Giriş olarak USB Type-C bağlantı noktası mevcut.
 
 Tasarımdan bahsetmişken artık cihazın teknik özelliklerine geçelim. Tab S8’in 1600 x 2560 piksel çözünürlüğe ve 120Hz yenileme hızına sahip 11 inç IPS LCD panelli ekrana sahip olduğu söyleniyor. Tablet 8 GB RAM ve 128 GB depolama ile eşleştirilmiş bir Qualcomm Snapdragon 888 SoC tarafından desteklenecektir.
 
 Yazılım cephesinde ise One UI’nin çalışacağı söylentilerde ancak hangi sürümü kullanacağı belirsiz. Enerji konusunda ise cihaz 45W hızlı şarj destekli 8.000 mAh bataryaya sahip olacak. Son olarak tabletin ölçüleri 253,75 x 165,30 x 6,24 mm boyutlarında olacaktır.

 
2 Comments
Tabletler

S6 lite:ben bunu beğenmedim kim bu daha çıkmamış😂😂

Tabletler
Bu cihaz çıkınca s6 lite: biz piyasaya yeni gelmedik geri geldik😂😂😂