cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

google meet ve guncelleme hakkinda

(Topic created on: 02-15-2021 05:38 PM)
84 Views
driceface
Beginner Level 4
Options
Tabletler

Merhabalar samsung tab s6 lite model tablet kullanmaktayim. Google meet uygulamasini kullanirken arka plan özellikleri ve uygulamanın kendi ozelligi olan söz isteme ve kişileri toplu gorme özellikleri çalışmadığını farklıyım daha sonra Chrome uygulamasi üzerinden açmaya çalıştım fakat yine ayni sorunlarla karşılaştım daha sonra uygulama güncellemelerini kontrol ettim ve bir sorun olmadığını farkettim ve samsung tutor uygulamasına bir bildirim yaptım ve aradım oradaki arkadaş bunun bir uygulama sorunu ve güncelleme ile düzeleceğini söyledi bende community of samsung sitesinde aynı sorunlarla karşılaşan arkadaşların bunun gelecekteki sistem güncellemeleri ile düzeleceği şeklinde bir bilgi aldım ve güncellemeyi beklemekteyim fakat benim için büyük ihtiyaç olan bu uygulamanın ne zaman düzeleceği ve yeni güncellemede bu konunun düzelir düzelmeyecek ile ilgili bilgi almak istiyorum teşekkür ederim

2 Comments
driceface
Beginner Level 4
Tabletler
uygulamaya girdigin sayfada sag altta arti işareti var ona basınca topluluk paylaşımı çıkıyor oradan yapabilirsiniz
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Tabletler

Merhaba driceface,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Uygulama optimizasyonu ile ilgili bir durum olabileceği için konuyu, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. Cihaz yazılımı ile ilgili bir durum olduğunu düşünüyorsanız, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​