cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ghost touch

(Topic created on: 11-26-2022 06:16 PM)
57 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Tabletler

ghost touch bazı oyunlarda olurken bazılarında olmuyor/daha az oluyor sizce bunun sebebi nedir? artık alıştım ama bazı oyunları ghost touchtan dolayı hiç ama hiç oynatmıyor. bazı oyunlarda/uygulamalarda hiç olmayıp bazılarında delilerce olması yazılımsal bir sıkıntı olmasının bir kanıtı. eskiden aşırı ghost touch olan oyunu girip çıkınca bile ghost touch daha sonra devam ediyordu. güncellemeden sonra biraz daha azalmış yani bu da yazılımsal olduğunun kanıtı.

3 Comments
Anonymous
Not applicable
Tabletler
bu sorun sanırım sadece belli kısımda oluyor/bu forumda dile getiriyor bu konuda sadece 9 tane gönderi var
Anonymous
Not applicable
Tabletler
ben o sıkıntıyı pubgde görmedim ama ageof history 2 diye oyun var bilmezsiniz belki ama modlusunu oynuyorum aşırı oluyor haritayı kendi kendine hareket ettiriyor ppsspp emükatöründe bazen oluyor bazı oyunlar tertemiz hiç olmuyor
0 Likes
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Tabletler

Merhaba TAB-A7-TAKLA-KING,

Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama optimizasyonları ile ilgili bir durum olabileceği için konuyu, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. Cihaz yazılımı ile ilgili bir durum olduğunu düşünüyorsanız, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes