cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

en son yaptığım güncellemenin içeriğini göremiyorum

(Topic created on: 10-21-2020 10:16 PM)
93 Views
ÆX51
Expert Level 5
Options
Tabletler

image

Arkadaşlar en son gelen güncelleme ile artık en sonki güncellemenin içeriğini göremiyorum Bu neden böyle oldu ayarlamam gereken bir şey var mı 1 Eylül güncellemesi ile böyle oldu bence saçma olmuş gerçekten çok İşime yarayan bir özellik
4 Comments
Solution
Wig
Expert Level 3
Tabletler
Eğer tabletinizi sıfırladıysanız görünmez. çünkü sıfırladıktan sonra son güncelleme bilgisi 24 saat biçimi özelleştiğiniz özellikler vb. bilgiler kaybolur bir güncelleme gelirse onun içeriğini görebilirsiniz. Eylül güncellemesi ile âlâkası yok.

Eğer yorumum işinize yaradı ise, Yorumun sağ üst noktadan çözüm olarak kabul edebilirsiniz.

GyZ3N

:)
ÆX51
Expert Level 5
Tabletler
a bilmiyordum bilgilendirdiğin için sağol ben de güncellemeden sonra olduğu için güncellemeden kaynaklı bir sorun diye düşünmüştüm güncellemeden sonra direkt cihazı sıfırladığım için gözükmüyor muhtemelen
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Tabletler
Merhaba kardeşim

Eğer güncellemeyi smart switch üzerinden yaptıysanız gözükmez birde GyZ3N arkadaşımızın dediği gibide yaptıysanız gözükmez
ÆX51
Expert Level 5
Tabletler
yok güncellemeden sonra cihaz rahatlaması için direkt sıfırlamış tım Muhtemelen ondan dolayı Bilgilendirme için teşekkür ederim