cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yeni Galaxy Tab A8 Modeline Geçiş Sağladım

(Topic created on: 03-02-2022 09:19 PM)
79 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Tabletler

Merhaba Sevgili Samsung Üyeleri, 

8 Yıldır Galaxy Tab 4 (T230 ) modeli kullanmaktaydım ve yeni bir tablete geçiş kararı verdim Samsung Türkiyeden Galaxy Tab A8 almış bulunmaktayım. 

İlk öncelikle Galaxy Tab A8 modeli görünüş bakımından ve metal tasarımı ile çok hoşuma gitti . Üst seviye premium bir cihaz gibi hissiyatını doya doya alıyorsunuz .

image

Ekran gövde oranı 16:9 formatında olduğu için film youtube ve sosyal medya uygulamaları ile çok uyum sağlamakta .İnternet performansı ise beklediğimden daha performanslı çıktı bu beni açıkçası şaşırttı .

Batarya konusunda cihazdan çok memnun kaldım benim işimi gayet görüyor .İlk Batarya performansı bu şekilde ben bu sonuçun ilerleyen periyotta daha da iyi olacağını düşünüyorum afaptif pil sayesinde. 

image

Cihazı alıcak olan kullanıcı kardeşlerim var ise kesinlikle cihazı aldığınızda güncelleme yapmanızı öneririm . Hem yeni özellikler ekleniyor birde hafıza dolma sorununu çözüyor 

image

Galaxy Tab A8 modeli almamdaki amaç sosyal medya uygulamalarını kullanmak , film ve youtube izlemek ,internette gezinmek birde s10 plus cihazımı çok yormamak için 
Şimdilik deneyimim bu kadar arkadaşlar ,sormak isteğiniz bir şey var ise sorabilirsiniz

(Yukarıdaki içerikte Sponsorluk bulunmamaktadır )
52 Comments
Sinan55
Beginner Level 5
Tabletler
Merhaba ben de Galaxy s10 Plus kullanıyorum Android 12 güncellemesinden sonra kamerada geniş açı kamerasında sanki bozulmalar oluyor gibi gelmeye başladı sizde de böyle bir şey var mı acaba
Alfatürk
Expert Level 5
Tabletler
Hımm geniş açıda sorun hiç fârk etmedim ama eğer sorun varsa bile one uı 4.1 ile sorunlarımız düzelir çünkü kameraya iyileştirme gelicektir one uı 4.1 güncellemesine ek
Akyüz
Active Level 9
Tabletler
Hayırlı olsun alfa abi uzun ömürlü olur inşallah tekrardan abi 😊🙏
Alfatürk
Expert Level 5
Tabletler
İnşallah kardeşim umarım uzun ömürlü kullanırım tekrardan 😊 teşekkürler
Akyüz
Active Level 9
Tabletler
Rica ederim alfa abi 😊
Tabletler
Hayırlı olsun kardeşim 👉😀👋👍😊
Alfatürk
Expert Level 5
Tabletler
Saol kardeşim teşekkür ederim 😊 Kullandığım telefon çok küçük gelmeye başladı 😀😀
Tabletler
Kardeşim daha ayrıntılı paylasım yaparsan sevinirim çünkü bu tableti bende merak ediyorum
Alfatürk
Expert Level 5
Tabletler
Biraz kullanayım daha detaylı bilgilendirme yaparım kardeşim 😊
Tabletler
Tamam kardeşim👉👋😀😊