cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

WİNDOWS 10 YÜKLEMEK İSTİYORUM

(Topic created on: 01-03-2021 03:49 PM)
138 Views
MuhittinAydın
Active Level 2
Options
Tabletler

Tabletin SAMSUNG SM-T800 SAMSUNG GALAXY TAV S 10.5 BU TABLETE WİNDOWS 10 NASIL YÜKLERİM

image

Tablet bu

image
Windows 10 usb de var

34 Comments
Tabletler
Android kötü
livingtodie
Active Level 8
Tabletler
Windows işletim sistemi AMD ve intel işlemci mimarisine uygun olarak geliştirilmiş, yüksek işlemci frekansı isteyen bir sistemdir. yüklemeye çalışırsanız başarsanız dahi işlemciden dolayı düzgün bir şekilde kullanmanız mümkün değil tabi bu iyi ihtimal. büyük ihtimal cihazınız kitlenecektir.
MegaTürk
Active Level 6
Tabletler
arkadaşım Windows 10 iso dosyası yaz Google la sonra dosyayı yükle ama dikkat et dosya 6gb falan.
MuKonqi
Active Level 7
Tabletler
Bence Windows 10 kaldırmaz ama biraz zorlanarak Windows 8.1 8 ama en iyi Windows 7 kaldırır ama daha da iyi Windows XL kaldırır bu benim tahminim.
S20exyons990
Expert Level 1
Tabletler
s.a kardeşim gerekli iso dosyasını flash belleğe kurduysan internetten araştırıp win 10 kura bilirsin bir sıkıntı olmaz çünkü en kötü tablet veya cihazlar bile bunu kaldırabiliyor. sen çok istiyorsan internet üzerinden detaylı bir şekilde win 10 tablet üzerine kuruluma bakabilirsin. bu işlemi ben sadece pc üzerinden yapıyorum. arkadaşlarım kuzenlerim falan win yapmayı bilmiyor bende win 10 flash var istediğimde yarim saat içinde pc lerine win 10 kuruyorum sende internet üzerinden araştırıp tablet üzerine kurulumunu yapabilirsin.