cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Tabletimin LCD ekranı kırıldı

(Topic created on: 01-22-2020 06:29 PM)
282 Views
on115Tr
Active Level 4
Options
Tabletler
Yardımınıza ihtiyacım var. Samsung Galaxy Tab E (T560) ürününün iç ekranı kırıldı. Nasıl tamir edebileceğim hakkında bilgi verirseniz memnun olurum. Video,fotoğraf,yazı vs. ne olursa.

Ahmet
Members üyesi
0 Likes

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Tabletler

Merhaba on115Tr,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Tabletler

Merhaba on115Tr,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Ürüne yapılacak garanti dışı bir işlemi tavsiye etmiyoruz, servisimizden onarım yapılması gerekir. 

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

6 Comments
Anonymous
Not applicable
Tabletler
Servise götürdünüz mü?
#K
0 Likes
on115Tr
Active Level 4
Tabletler
Servise götürecek zamanım olsaydı çoktan götürürdüm. Bu yüzden yardım istedim.Yardımcı olursanız sevinirim.
0 Likes
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Tabletler

Merhaba on115Tr,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes
on115Tr
Active Level 4
Tabletler
Peki kendi başıma nasıl tamir edebilirim? Bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim.
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Tabletler

Merhaba on115Tr,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Ürüne yapılacak garanti dışı bir işlemi tavsiye etmiyoruz, servisimizden onarım yapılması gerekir. 

Teşekkürler.

MOD

on115Tr
Active Level 4
Tabletler
Yoksa servisten memnunum. Bir de 60.Yıl Mahallesine şube açsalar sevinirim.
0 Likes