cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Tab s6 lite

(Topic created on: 09-29-2022 06:27 PM)
129 Views
meteMetemete
Active Level 3
Options
Tabletler

Pişmanlıktır. Bir Tıp öğrencisi olarak söylemeliyim ki rezalet. Ipad 9. Nesil, Huawei matepad 11 ve bunun arasında kaldığımda stylus pen kökeni uzun olduğu icin samsungu seçmiştim. Keşke secmeseydim. Selefleri hiç donma yapmadığı halde bu tablet o kadar donuyor ki. Bunu gören arkadaşlar düşünüyorsanız bu tableti. Tek kelime ile cevabım seçmeyin. Biraz daha para verip ipad veya matepad 11 alın.

8 Comments
Berk99
Active Level 8
Tabletler
exynos 9611'den çok şey beklememek lazim çok eski bir işlemci.
0 Likes
meteMetemete
Active Level 3
Tabletler
Zaten bu son Samsung kullanılırdı. Şimdiye kadar aldığım tüm ürünlerinden zararlı çıktım. Ayrıca exynos 9611 eski bir işlemci evet ama telefonumda bulunan kirin 710 ondan da kötü olmasına rağmen şimdiye kadar 1 kez bile dönmedi.
0 Likes
Berk99
Active Level 8
Tabletler
exynoslu Samsung cihazları hep sıkıntılı
Berk99
Active Level 8
Tabletler
matepad 11 ve ipad 9 nesilde üst seviye telefonlarda kullanılan işlemci var
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Tabletler
En iyisi ipad
Hiç olmazsa huawei
0 Likes
Aykut
Expert Level 5
Tabletler
Tabi s6 lite kullanıyorum aşırı derece de memnunum. Hızlı bir şekilde not alıp işlemlerimi yapabiliyorum ben. Üniversite de çok işime yarıyor.
0 Likes
Anıl_A
Active Level 4
Tabletler
Buraya bakacak arkadaşlar için söyleyeyim, Tab S7 FE de aynı, yanına yaklaşmayın. İşlemci değil, bellek ve bilhassa arayüz meselenin kaynağı.
0 Likes
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Tabletler

Merhaba meteMetemete,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes