cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Tab a8 kullananlar bakabilirmi

(Topic created on: 04-03-2022 05:37 PM)
93 Views
Bassern
Active Level 4
Options
Tabletler

Arkadaslar tableyin arka kısmında 4 kenardan bi kontrol edetmisiniz hafif yamukluk var mı sanki orta tarafı biraz içine çökmüş ama cok belli olmuyor düz duruyor arka köşe kenarlardan bakildiginda hafif yamukluk var gibi sizdede varmi kamerada tam.belli edemedim ama yukleyim

image

image

25 Comments
Bassern
Active Level 4
Tabletler
Tmm abi
Anonymous
Not applicable
Tabletler
Merhaba
Kullandığınız model cihaz 2022 modeli ise bu forumda Alfa Türk adlı Forum üyesinde de aynı cihazdan bulunmaktadır isterseniz bu abimize de sormanızı tavsiye ederim
Eğer onun cihazında böyle bir şey varsa demek ki sorun yok demektir Ama eğer Alfa Türk kişisine bunu sorduğunuz zaman onun cihazında böyle bir şey yoksa Demek ki sizin cihazda sorun var demektir bu seferde garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekir cihazı
Bassern
Active Level 4
Tabletler
Kendisini taniyorum sehir dışındaymıs eve gectiginde bakacak
Princee90
Active Level 8
Tabletler

Elinde tuttuğun görseldeki yamuk gibi ama diğeri değil gibi. Yeni almışsın eğer düz zeminde oynama yapıyosa ya da düz bir cetvelle kontrol ettiğinde bariz bir eğiklik varsa yedek alıp servise gitmen taraftarıyım.

Bassern
Active Level 4
Tabletler
Yamukluk çok hafif oldugu icin belli olmuyor düz zeminde oynama yapmıyor denedim
Solution
Princee90
Active Level 8
Tabletler

İçinin rahat etmesi için tekrar  diyorum servise verebilirsin. En azından bu ufak yamukluk için servis bi yerlere danışarak hareket edebilir.