cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Tab a candy crush

(Topic created on: 08-31-2022 03:22 PM)
85 Views
Çaydanlık
Active Level 5
Options
Tabletler

Tabletimden candy crush oynarken şarjım bitiyo ve kapanıyo. tekrar oyuna girmek istediğimde can hakkım için olması gereken 5 saatlik süre 16078 saat gibi gösteriyo ama telefon tarihini ileri bi zamana atarsam mesela 2024 yılına can süresi eski haline geliyo. Bu tabletle mi ilgili uygulamayla mı anlamadım

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Tabletler

Merhaba Çaydanlık,

Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
3 Comments
LixnuA11
Active Level 7
Tabletler
önceden süreyi azaltmak icin tarih yada saat le oynadıysanız, ondan oluyodur
Anonymous
Not applicable
Tabletler
Selamünaleyküm

Bu sorunun oynamış olduğunuz Candy Crush oyunu ile alakalı olduğunu düşünüyorum cihazınızda sorun olduğunu düşünmüyorum oynamış olduğunuz oyununuzun geliştiricilerine Google Play Store uygulaması üzerinden geri bildirim göndermenizi tavsiye ederim oyun size 5 defa oynama hakkı vermektedir 5 defa oynadığınız zaman oyunda başarısız olduğunuz zaman oyun size bir miktar zaman süre vermektedir verdiği miktar zaman geçtikten sonra oyuna tekrardan devam edebiliyorsunuz cihazınızda tarihi veya saat bilgisini ileriye aldığınız zaman oynamış olduğunuz oyun sürenin bittiğini düşünüyor ve bu yüzden size oynama hakkı veriyor Bu da oyun ile ilgili bir hatadır cihazınızda Hatay olmadığını düşünüyorum
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Tabletler

Merhaba Çaydanlık,

Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes