cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Tab S6 Lite | Uzun Kullanım

(Topic created on: 11-30-2022 11:18 PM)
159 Views
daktilo84
Active Level 7
Options
Tabletler

Gerçekten günlük kullanım için ideal bir tablet. 3 aydır kullanıyorum. Çift hoparler olması Netflix için muazzam. Kalemle not almak bambaşka..Şarj süresi de benim için yeterli.

Oyun oynayan biri değilim. Oyun konusunda bir şey söyleyemem.
Ekranın TFT olması düşündürse de beklentimin üstünde. Güneşli havada dış mekan kullanımında ekran ışığı yetersiz kalabilir ama ofis ve ev içinde tatmin edici.
Kalem hassasiyetindeki gecikme uygulamaya göre değişim gösterebiliyor. Samsung Notes ve Sketchbook uygulamasında gecikme yok diyebilirim. Bazı uygulamalarda hissedilebilir ama milisaniye. :)
Ekran büyüklüğü tatmin edici. (10")
Özellikle benim gibi araştırmayı seven ve not alan biri için ekranı ikiye bölüp aynı anda rahat bir şekilde kullanmak harika.

Bu tablete çöp ya da alınmaz diyenlere inat tablet gayet gündelik kullanım için yeterli. 

Biraz pahalı. 

3 Comments
yusufision
Active Level 8
Tabletler
3 aydır kullanmak uzun kullanım anlamına gelmez 1 yıl sonra tekrar konu açabilirsin burda (:
daktilo84
Active Level 7
Tabletler
inşallah. :)
0 Likes
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Tabletler
Ne alakası var 3 ay bir cihazı öğrenmek için ideal adamlar 1 ay için uzun kullanım testi hazırlıyor Bile bu arkadaş 3 ay da hayli hayli bilir herseyi eğer sana göre ukt 1 yıl ise sende bi sorun var demektir cihazı max 1 ayda bilirsin nasıl şunda böyle diye